Menu

NYX Professional Makeup x La Casa de Papel - staňte se součástí loupeže století!

Sdílet na Facebooku

29. listopadu 2021

NYX Professional Makeup uvádí na trh limitovanou kolekci inspirovanou populárním seriálem La Casa de Papel od Netflixu, který se stal světovým fenoménem.

V rámci příběhu sledujeme skupinu lupičů, z nichž každý se jmenuje podle světového města. Hlavním mozkem je pak postava "Profesora". Společně se pokoušejí o největší loupež v dějinách. Pro všechny jsou charakteristické červené kombinézy a obličejové masky Dalího.

obr_1

Značka NYX Professional Makeup se při vytváření kolekce inspirovala ikonickými postavami a momenty seriálu. Celá kolekce zahrnuje paletku El Profesor s typickými brýlemi, včetně červených odstínů jumpsuit reds a zlatavých precious golds; rtěnky inspirované postavami Tokio a Nairobi; limitovanou edici Epic Ink Liner a Epic Wear Liner Sticks.

obr_2

Při vzniku kolekce spojila značka NYX Professional Makeup síly s hlavní vizážistkou seriálu Evou Martinezovou. Ta pracovala na všech pěti řadách La Casa de Papel a je tvůrčí silou, která stojí za jeho ikonickými looky. Eva Martinezová bude k vidění v několika videích na Instagramu NYX Professional Makeup, včetně makeup tutoriálů a série videí „den v životě“.

NYX Professional Makeup vyzývá fanoušky k vytvoření vlastních looků s libovolnou kombinací produktů, a jejich následnému zveřejnění na sociálních sítích s hashtagem #NYXCosmeticsxLCDP za doprovodu ikonické písně "Bella Ciao".

obr_3

„Prostřednictvím nové kolekce představujeme inovované složení se super pigmenty, zároveň propojujeme milovníky kreativního líčení a seriálu La Casa de Papel z celého světa. Společně s Netflixem oslovujeme fanoušky obou světů – krásy a zábavy. Těší nás, že můžeme fanouškům poskytnout kousek z jejich milovaného seriálu a nemůžeme se dočkat jejich makeup looků,“ uvedl Yann Joffredo, globální prezident značky NYX Professional Makeup.

obr_4

O značce NYX Professional Makeup

NYX Professional Makeup je odrazem trendů v líčení, o kterých se právě mluví. V portfoliu značky najdete vše od rtěnek až po kosmetické štětce, které se těší oblibě široké veřejnosti i profesionálních vizážistů po celém světě.

Značka dekorativní kosmetiky NYX Professional Makeup byla založena v roce 1999 v Los Angeles uměleckou maskérkou Toni Ko. Samotné jméno značky je inspirováno řeckou mytologií a příznačně odkazuje k bohyni noci Nyx. Image značky dotvářejí originální a stylové designy obalů. NYX Professional Makeup, to je hra barev, bohaté pigmenty a dlouhotrvající výdrž. Najděte si svůj perfektní make-up a staňte se profesionálem v líčení!

obr_5

Jakou postavu se pomocí makeupu pokusíte ztvárnit vy? Bude to Tokio nebo snad Nairobi? Ciao Bella!

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích