Podzimní street style look inspirovaný New Yorkem

Sdílet na Facebooku

16. srpna 2019

Týdny módy se konají po celém světě a udávají trendy, které se pak z mol přenáší do běžných obchodů a tím i do ulic, kanceláří a škol. Jsou ale klasické prvky krásy a stylu, které z módy nevyjdou zkrátka nikdy. Například dokonalá pleť nebo výrazné, nejčastěji rudé, rty či hustý vějíř řas.

akce

Právě na řasenky, nejikoničtější produkt značky Maybelline, můžete využít speciální akci 1+1 zdarma! Od 11. do 24. září si můžete ve stojanu Maybelline vybrat 2 řasenky a tu levnější máte zdarma. Koupíte si dvě vaše ověřené a oblíbené řasenky, nebo vyzkoušíte něco nového?

Výrazné rty

Make-up v tyčince jako je SuperStay Stick Foundation od Maybelline má vyšší krytí a díky tomu můžete zakrýt nedostatky, lokální začervenání i kruhy pod očima snadno, ale s přirozeným finišem. Navíc díky tomu, že se jedná o tuhý make-up, je mnohem jednodušší ho lokálně navrstvit v místech, kde si k naprosto sjednocené pleti potřebujete trošku pomoci. Další výhodou tohoto typu make-upů je to, že je můžete snadno kombinovat a obličej tak přirozeně vykonturovat nebo naopak projasnit. Pro projasnění je ideální použít dva odstíny make-upu, které jsou od sebe jeden až dva odstíny vzdáleny. Světlejší naneste pod oči, na vršek lícních kostí, na hranu nosu a střed brady (pokud chcete tyto části zvýraznit a opticky protáhnout).  

gigi

Výrazné rty v červených odstínech jsou trendem ne rok nebo dva, ale celá století. Nicméně za posledních několik fashion weeků mola neopouští tmavší tóny červené, které jsou spíše do vínova či burgundy odstínu. Najdete je v líčení očí, ve tvářenkách a samozřejmě i na rtech.

U rtěnek SuperStay Matte Ink od Maybelline si svůj odstín červené a nejen té určitě vyberete. Právě trendy tmavě červeno-burgundy odstín s trochou růžové je Ruler. A jak už název napovídá, s touto rtěnkou ovládnete a zvládnete cokoliv. Nemusíte na ní totiž vůbec myslet, protože tak, jak si ji nanesete, tak bude vypadat po celý den. Díky tomu, že se nerozmazává ani neobtiskává, se výrazných odstínů nemusíte vůbec bát.

Monochromatické líčení je také trendem, který vidíme na molech světových návrhářů více a více. Proto k burgundy rtům sáhněte po paletce očních stínů Burgundy Bar a vytvořte si jednoduchý kouřový základ, který ozvláštníte třpytivým burgundy odstínem přes celé pohyblivé víčko. Kdykoli se rozhodnete pro líčení očí stínem, nezapomínejte na řasenku, která nejenže orámuje oči, ale celé líčení dotvoří. Total Temptation je objemová řasenka obohacená o výtažky s kokosu a vaše řasy zahustí od konečků. Navíc neutrální třpytivý stín z paletky můžete využít i jako rozjasňovač a celému looku tak dodat pomyslnou tečku.

 

Zaměřeno na obočí

Jestli se nějaká část líčení a produktů dostala během posledních 10 let do popředí a rok od roku se mění, je to nepochybně obočí. Obočí se na začátku tisíciletí v make-upových tutoriálech téměř neobjevovalo a dnes se k němu směřuje pozornost úplně stejně jako k tomu, jestli bude více trendy matná či lesklá rtěnka, nebo která že barva bude tou top pro příští rok.

josephine

Jistě na tom značnou část mají nejen sociální sítě, ale právě týdny módy, kde téměř každý rok modelky vychází s novým způsobem úpravy. A překvapivě většinou tyto úpravy bývají nositelnější, než trendy ze sociálních sítí – vybavíte si ještě videa, kde se vytvářel efekt zvlněného nebo dokonce zapleteného obočí? To, že obočí a jeho úpravy přitahují velkou pozornost, by ale nemělo být žádným překvapením. Ač na obličeji nezabírá nijak velkou část, dodává celé tváři výraz – moc úzké nebo ostře klenuté a delší, než by bylo ideální, působí přísně. Ale pozor, pokud vaše vlastní obočí není příliš husté. Následovat trendy za každou cenu se v tomto případě nevyplácí. Když to s produkty na dokreslení přeženete, bude obočí působit moc tvrdě, zbytečně strhávat pozornost a může vám i přidat pár let.

Co je tedy trendy právě podle New Yorských mol? Doplněné, lehce definované, ale stále přirozeně vypadající obočí. No a přiznejme si to, mnoho žen hledá možnosti, jak si „ideální“ podobu obočí vykouzlit alespoň na pár dní nebo i permanentně a technik je hned několik. Mezi ty nejoblíbenější patří microblading, během kterého jsou dokresleny jednotlivé chybějící chloupky a obočí se tím zahustí.

Pokud hned nechcete běžet do salonu, můžete sáhnout po Tatoo Brow Penu od Maybelline a vyzkoušet si, jestli právě tato technika bude pro vás to pravé. Čtyři tenké hroty aplikátoru vykreslí chloupek vedle chloupku a vaše obočí rychle vyplní v krátkých, lehkých pohybech. Pokud se pro Tattoo Brow Pen rozhodnete, měl by to být první krok vaší rutiny. Produkt by se měl pro nejlepší výsledek aplikovat před všemi ostatními produkty.

Stejně jako nad přesně definovaným obočím začíná vyhrávat přirozenější, tak i pro celý make-up stále platí trend nomake-up make-upu. To ale neznamená, že si přece jen trošku nepomůžete a vaše rysy nepodtrhnete. Pohled zvýrazněte hustým vějířem řas, který si vytvoříte s řasenkou Lash Sensational. Ta díky speciálnímu kartáčku zachytí i tu nejmenší řasu. Pro zdravý efekt víček sáhněte po pudrové tvářence Fit Me a je už jen na vás, jestli si vyberete matnou nebo lehce třpytivou.

A pokud si nejste jistá, která rtěnka by vám slušela, sáhněte po odstínech Color Sensational z kolekce Made For All. Ty byly stvořeny doslova pro každou ženu. Trvalo to jen 2 roky a vyzkoušeno bylo přes 2000 kombinací pigmentů. Což jistě ulehčuje práci nejedné make-up artistce při vytváření líčení pro New Yorské přehlídky. Ať už tedy sáhnete po červené Red For Me nebo po méně nápadném Mauve For Me nude odstínu, bude vám určitě slušet.

Líčení na prodejnách

Přijď si nechat poradit správný odstín make-upu či se rovnou nechat kompletně nalíčit.

líčení

Soutěž o produkty Maybelline

Soutěžíte rádi? Chcete získat balíček produktů Maybelline, díky kterým vytvoříte líčení jako z přehlídkových mol? Sledujte naši facebookovou stránku, kde v nejbližších dnech tyto soutěže vyhlásíme.

gigijosephine

 

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích