Menu

Nožky jako v bavlnce

Sdílet na Facebooku

6. srpna 2018

Každá z nás se těší na letní výprodeje, až si pořídíme plno nových botiček. Do nich ale potřebujeme krásné, hydratované a opečovávané nohy.

Nohy zatěžujeme z celého těla nejvíce, proto byste zrovna jim měla věnovat co nejvíce pozornosti a starostlivosti.  Je více než nutné chodidla pravidelně ošetřovat krémem, nejlépe každý den, a jednou za čas si skočit na pedikúru. Chodidla trpí převážně v těchto vedrech, kdy se více potí a přehřívají se. V nohou totiž nemáme velký počet mazových žláz, tudíž se kůže více vysušuje a paty praskají.

Pokud se Vám nechce nebo nemáte čas zajít si do salónu, máme pro Vás pár tipů na domácí pedikúru.

Důležité je nechat nohy odmočit. Nechte chodidla minimálně na 10 minut ve vlažné či teplé vodě s koupelovou solí, citronovou šťávou, nebo lžící octa. Do lázně můžete přidat i trochu měsíčku či heřmánku, mají regenerační účinky.
Chodidla pořádně promasírujte, osušte a opatrně odstraňte zrohovatělou kůži.  Vyzkoušejte pemzu nebo elektrický pilník na chodidla naší privátní značky FUSSWOHL. Poté nohy namažte ošetřujícím krémem. Vyzkoušejte krém na nohy od značky FUSSWOHL, který obsahuje tea tree olej, makademiový olej a bambucké máslo, díky čemuž má skvělé antibakteriální, regenerační a hydratační účinky, rychle se vstřebává a kůži zanechává sametově hebkou.
Zapomínat byste ale neměla ani na úpravu nehtů. Skvělými pomocníky jsou skleněné pilníky, které se lépe dezinfikují. Následně zavítejte na naše prodejny, kde naleznete široký výběr laků na nehty, kterými své znovuzrozené nožky krásně ozdobíte.

pece o nohy

Více produktů pro péči o nohy naleznete zde. 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích