Menu

Nejkrásnější fotografie z prázdnin v CEWE FOTOKNIZE

Sdílet na Facebooku

1. září 2022

Nyní se slevou 150 Kč na nejoblíbenější formáty pro členy ROSSMANN CLUBu! Akce platí od 1. 9. do 2. 10. 2022!
 

Vrátili jste se z dovolené a stále jste plni vzpomínek na letní dobrodružství? Zachyťte ty nejkrásnější okamžiky do CEWE FOTOKNIHY a vzpomeňte si na prožitá dobrodružství pokaždé, když v ní budete listovat.

Během září máte jedinečnou možnost využít slevu 150 Kč na nejoblíbenější formáty CEWE FOTOKNIH. Přihlaste se do mobilní aplikace ROSSMANN CLUB a získejte slevový kód.

Prožijte svou dovolenou znovu, stránku po stránce

Ať už máte rádi výlety do přírody nebo jste raději u vody, existuje mnoho krásných scenérií, kde zažijeme spoustu dobrodružství. Jedním takovým příkladem může být cestování v karavanu, kde můžete zažít opravdu vše! Objevte naše nejlepší tipy na design, které promění speciální vzpomínky z vašich dobrodružství venku v ohromující fotoknihu.

Vneste všechny své oblíbené vzpomínky z výletu do CEWE FOTOKNIHY.

Program ke stažení ZDARMA

Stáhněte si program CEWE fotosvět, díky kterému hravě vytvoříte vaši osobní CEWE FOTOKNIHU. Program je intuitivní a najdete v něm spoustu krásných šablon. Lehce přidáte do vaší CEWE FOTOKNIHY kliparty, rámečky i vlastní texty a vytvoříte si ji přesně podle vašich představ.

Příprava je klíčová: Roztřiďte své fotografie

obr_2

Pokud jde o návrh vaší CEWE FOTOKNIHY, příprava je polovina úspěchu. Doporučujeme začít výběrem oblíbených fotografií z vaší cesty, jejich uspořádáním do jednotlivých složek, abyste si je mohli snadno vybrat při přidávání do fotoknihy. Pokud jste měli to štěstí, že jste se na své cestě zastavili na různých místech, zkuste své fotografie třídit do složek s názvem "U jezera", "Na pláži" nebo "V lese". Případně si uspořádejte fotografie podle data, aktivit nebo konkrétních památek.

Tip: Přidělte každé části cesty nebo každé složce fotografií jinou barvu; např. zvolte modrou pro fotografie u jezera a zelenou barvu pro fotografie v lese.

Vše je v detailech

obr_3

Vynikněte svými fotografiemi pomocí přidaných kreativních prvků a vyberte si z naší široké škály klipartů, masek a rámečků. Všechny designové prvky najdete v programu CEWE fotosvět, který je ke stažení ZDARMA.

Projděte si množství ilustrací rozdělených do různých témat, každý si přijde na své. Nám se líbí design opakující se čáry ve spodní části každé stránky, která se skládá z šipek a roztomilého klipartu karavanu.

Vyměňte karavan za libovolnou ikonu dle vašeho výběru, která odpovídá tématu vaší dovolené, jako je třeba stan nebo kolo. Můžete dokonce přesouvat malou ikonu podél čáry se šipkami, když budete listovat fotoknihou, může mít klipart funkci časové osy.

Přebarvěte si kliparty

obr_4

Vytvořte harmonické téma v celé CEWE FOTOKNIZE udržením konzistentního barevného schématu. Můžete upravit barvu každého jednotlivého klipartu, který přidáte, včetně pozadí. V našem příkladu můžete vidět, že barevné pozadí odpovídá stromům, typografii a karavanu, stejně jako rámování! Chcete-li to takto udělat, jednoduše vyberte klipart vložený do fotoknihy a použijte podokno "Upravit klipart" vpravo přímo v našem programu.

Tip: Barvy si můžete vybrat z vlastních fotografií, aby váš klipart dokonale ladil s vašimi obrázky. Při úpravách barev klipartu zvolte volbu "Zvolit barvu" a vyberte si z barevné škály nebo si vytvořte svou vlastní barvu klidně i z barev na fotkách a přidejte si ji tlačítkem "Přidat k vlastním barvám".

Zmapujte si cestu

obr_5

Zapamatujte si trasu své cesty podrobněji s integrovanou mapou přímo v CEWE FOTOKNIZE. Snadno vyhledejte cíl pomocí nástroje Mapa, přibližujte nebo oddalujte zobrazení, jak chcete, a vyberte si jeden ze tří stylů mapy. Do mapy můžete přidat přesné značky, získáte i prostor pro přidání vašich oblíbených fotografií pořízených na tomto konkrétním místě; ideální pro živé prožití vaší trasy výletu. Případně můžete také mapovat celou trasu nahráním souboru GPS výběrem možnosti "Přidat trasovací soubor" při úpravách mapy.

Najít ten správný snímek

obr_5

Pokud chcete na stránku přidat rámeček, ale nemůžete najít vhodnou možnost mezi kliparty, můžete si vytvořit vlastní. Vložte plnou barvu rovnou z klipartů a pak upravte a vyberte možnost "Žádná barva". Přepněte do režimu "Ozdobit" v pravém horním rohu přímo v našem programu a přidejte barevný okraj s vlastním výběrem barvy, šířky a polohy.

Tip: Ozdobte rámeček odpovídajícím barevným klipartem. Můžete zabránit tomu, aby čára rámečku procházela grafikou umístěním bílého rámečku do popředí nad rámečkem. Poté přidejte vybraný klipart nahoru. Dále můžete kliknout pravým tlačítkem myši a pomocí funkce "O jednu úroveň dopředu/dozadu" vrstvit prvky ve správném pořadí.

Přizpůsobení pomocí ručního písma

obr_6

Přidejte do fotoknihy osobní nádech s citacemi a motty napsanými stylovým a kreativním písmem. Chcete-li využít naše kliparty, podívejte se na všechny stylové návrhy rukopisu v kategorii Typografie, která se nachází mezi kliparty. Najdete zde spoustu různých slov a rčení, která dokonale odpovídají vašemu tématu, od "Wild and Free" po "Salt, Sand, Sea". Další návrhy a motta si můžete zdarma stáhnout kliknutím na modrou šipku v levém dolním rohu programu.

Teď je řada na vás!

Udržte si dovolenkový mód co nejdéle a dopřejte si kdykoliv své nedávné cestovní vzpomínky. Ať už jste navštívili jednu ohromující destinaci nebo uskutečnili výlet s několika zastávkami po cestě, CEWE FOTOKNIHA je krásný způsob, jak si zapamatovat svou cestu a znovu prožít ten pocit "na cestách".

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích