Menu

Nechte se rozmazlit novou řadou sprchových gelů Lux Botanicals

Sdílet na Facebooku

19. listopadu 2021

Elegantní lahve s exkluzivním obsahem skrývají gely nabité esenciálními oleji a vůněmi, které dokonale pečují o pokožku i vaši náladu. Jaká vůně je ta vaše?

Najít si dnes pár okamžiků jen pro sebe může být pořádný oříšek. A nezáleží, jestli jste full time rodič, studentka nebo molekulární bioložka. Těch několik minut denně je naprosto klíčových. Malý denní rituál, během kterého se věnujete jen sama sobě, znamená dlouhodobě velký rozdíl jak na těle, tak na duši. Už řadu let toto malé tajemství prosazuje ikonická značka Lux, která se nyní vrací s novou řadou přírodních sprchových gelů Lux Botanicals.

Seznamte se s novou řadou

Řada Lux Botanicals se tentokrát nechala inspirovat exotikou: květy ylang ylang, strelície (neboli bird of paradise), frézie či sladkými fíky. Dopřejte si denní péče, která čistí a odplavuje stres každodenního života a zanechává vaši pokožku krásně jemnou a jemně voňavou. Vybírat si můžete z několika variant. Každá má svou specifickou vůni i účinky, všechny ale spojuje síla přírody i odpovědnost vůči ní. Sprchové gely tvoří 94 % přírodních složek, a jejich lahev je navíc plně rozložitelná.

Pro důkladnou očistu je ideální sprchový gel Lux Botanicals Skin Purify Freesia & Tea Tree Oil. Ponořte se do klidné ranní zahrady, kde je vzduch nabitý jiskřivou vůní exotických frézií a čajovníku.

obr_1

Lux Botanicals Skin Refresh Ylang Ylang & Neroli Oil je pro změnu pro milovnice jemných květinových vůní. Olejová složka z květu ylang ylang uvolňuje napětí a sladký olej Neroli extrahovaný z květů hořkého pomeranče zase podporuje koncentraci. Kombinace těchto olejů přinese vyživenou a přirozeně svěží pokožku.

Do exotického ráje tropických ostrovů vás přenese vůně sprchového gelu Lux Botanicals Skin Renewal Bird of Paradise & Rosehip Oil. Šípkový olej pokožce krásu a svěžest a jemná květinová vůně vás bude doprovázet ještě dlouho po vašem sprchovém rituálu.

obr_2

Únik do Středomoří vám díky smyslné vůni fíků a oleje Geranium poskytne varianta Lux Botanicals Skin Revitalise Fig & Geranium Oil. Sprchový gel nechá vaši pokožku vyživenou a v harmonické rovnováze zevnitř i na povrchu.

Už víte, který bude ten váš? Vyberte si v prodejnách ROSSMANN.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích