Menu

Nechte se políbit sluncem

Sdílet na Facebooku

14. května 2020

Sluníčko opět nabírá na síle a to znamená jediné – čekají nás dlouhé dny plné radosti venku na čerstvém vzduchu. Abychom si je mohli naplno užít a zbytečně neriskovat, je třeba o svou pokožku správně pečovat. Produkty naší privátní značky SunOzon vám tuto ochranu a péči spolehlivě poskytnou.

Zdravé a krásné opálení je šperkem, který máme stále při sobě a rádi jej ukazujeme ostatním. Bez ohledu na to, zda máte kůži světlou či tmavou, mladou nebo vyzrálou, citlivou či žíznivou po slunci, tak v řadě SunOzon najdete vysoce kvalitní produkty, které vás při sluneční koupeli ochrání.

Chráníme korálové útesy „Havajským zákonem o útesech“

Modré moře, duhové korály, barevné rybičky. Takto se dá popsat jeden z nejkrásnějších ekosystémů na světě – korálové útesy. Tento krásný podvodní svět je však i velmi citlivý. Některé specifické UV filtry, které jsou v produktech na ochranu proti slunci obsaženy, však korály poškozují. Pro jejich ochranu byla Havaj prvním státem v USA, který schválil zákon zakazující prodej produktů na ochranu proti slunečnímu záření obsahující UV filtry oxybenzon a oktinoxát. Všechny naše produkty jsou plně v souladu s tímto havajským zákonem o útesech.

 

SunOzon Classic – pro každého

Díky vyváženému poměru UVA a UVB filtru nabízejí produkty této řady ochranu před spálením. Jejich trojitý komplex na ochranu pokožky ji navíc chrání před stárnutím a volnými radikály. Jsou voděodolné a obsahují 24 hodinový hydro komplex s vysoce kvalitními, zvlhčujícími a ošetřujícími látkami a pokožka tak zůstává měkká a pružná i při intenzivním slunečním kontaktu.

 

SunOzon sport – pro aktivní sportovce

Dáváte-li přednost sportování venku na slunci před pocením se v uzavřené tělocvičně či plážovým hrám, jako je beach volejbal, pak vaším ideálním spoluhráčem budou produkty z řady SunOzon sport. Kromě vyvážené a okamžité ochrany UVA/UVB filtrů zaručují i svěží pocit a navíc jsou voděodolné. Ať už jako sprej, mléko či gel, každý vášnivý sportovec má na výběr.

 

SunOzon kids – pro tu nejjemnější pokožku

Dětská pokožka je velice citlivá a náchylná, a proto je třeba ji chránit opalovacími prostředky s nejvyšším ochranným faktorem – a to nejen na pláži. Voděodolné produkty SunOzon kids zaručují okamžitou ochranu UVA/UVB filtrů. Jelikož chlapci i dívky nejraději tráví hodiny a hodiny hraním si v písku, obsahuje produktová řada i prostředky, které je před pískem ochrání. Jsou extra voděodolné a absorbují se tak rychle, že se písek na kůži nepřilepí.

 

SunOzon sensitive – pro extrémně citlivou pokožku

Každá pokožka reaguje na slunce jinak. Výrobky z této řady nabízejí optimální ochranu pro tu nejcitlivější. Obsahují okamžitou a vyváženou ochranu UVA/UVB filtrů, jsou voděodolné, bez parfémů a jejich kožní tolerance je dermatologicky potvrzena.

 

SunOzon après – péče po opalování

O pokožku bychom se neměli starat jen během opalování, ale i poté, co se ze sluníčka vrátíme. Produkty z této řady vám tuto pomoc zaručeně poskytnou. Vaši pokožku zchladí, osvěží a dodají ji potřebnou dávku hydratace. Připravíte ji tak na další slunění.

 

SunOzon med – pro alergickou pokožku

Tato série je tím pravým společníkem pro opalování pro každého, kdo má obzvláště citlivou pokožku náchylnou nejen ke slunečním alergiím. Díky okamžité ochraně UVA/UVB filtrů vaši pokožku jemně připraví pro první kontakt se sluncem. Produkty neobsahují vůně a dermatologická testování potvrdila kožní snášenlivost.

 

SunOzon samoopalovací řada – pro netrpělivé

Chcete mít kůži opálenou během celého roku? Žádný problém. Stačí ji rovnoměrně natírat našimi přípravky pro samoopalování a hravě dosáhnete dlouhotrvajícího a přirozeného opálení. Naše produkty podporují přirozený obsah vlhkosti pokožky a tak zůstává stále měkká a pružná.

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích