Menu

Nastartujte své tělo

Sdílet na Facebooku

10. května 2023

Voda je v každém našem orgánu a buňce, tvoří až 65 % celkové hmotnosti těla. Vlivem stresu, stravy i nedostatku pohybu často začne tělo zadržovat větší množství. Přináší to s sebou řadu zdravotních i kosmetických problémů jako je nadváha, nadměrné pocení nebo pocit těžkých nohou.

Proč tělo vodu zadržuje

Víte, že problémy se zadržováním vody řeší až 71 % žen? K zadržování vody přispívá nezdravá strava s vysokým obsahem soli, sodíku, bílého cukru a mouky. Mohou ho způsobovat i některé léky, například antikoncepce, antidepresiva nebo léky na vysoký tlak. Pozor byste si měli dávat i při sedavém zaměstnání a nadměrném stresu.

1

Doplňte tělu důležité minerály díky šumivým tabletám

Vyzkoušejte Kneipp šumivé tablety pro přípravu osvěžujícího nápoje s ananasovou příchutí. Pomohou vyloučit nadbytečnou vodu z těla a dosáhnout ideální váhy. Díky nim doplníte minerály, které tělo pro aktivní život potřebuje. Hořčík přispívá normální činnosti svalů a nervové soustavy. Vápník je důležitý pro zdravé kosti.

Zbavte se přebytečné vody s třemi bylinkami na odvodnění

Kombinace petržele, jalovce a kopřivy vám pomůže vyloučit přebytečnou vodu z těla a podpoří normální funkci ledvin. Budete se cítit zdravější i štíhlejší. K trojici přírodních bylinek je přidán i hořčík a biotin. Zařazení tablet do vašeho pitného režimu je ideální k nastartování aktivního života a zdravého životního stylu.

S odvodňovací kúrou dosáhnete nejlepších výsledků

Zmíněné doplňky stravy můžete používat samostatně, nejlepších účinků však dosáhnete v jejich kombinaci. Kupte si dvě balení šumivých tablet a 3 bylinky na odvodnění a zahajte efektivní odvodňovací kúru. Produkty využívají přirozenou sílu bylin a jsou tak maximálně šetrné. Podporují funkci ledvin a vylučování vody z těla.

Tipy, jak zrychlit svůj metabolismus

Podpořte odvodňovací kúru také změnami v jídelníčku:

  • Cukr vyměňte za med, sušené ovoce a ovocné šťávy.
  • Místo bílého pečiva začnete kupovat celozrnné.
  • Zvyšte množství ovoce a zeleniny.
  • Pomozte zažívání kysanými výrobky.
  • Omezte příjem soli, dochucujte kořením a bylinkami.
  • Denně vypijte 8-10 sklenic čisté vody.
  • Myslete na pravidelný pohyb.
Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích