Menu

Napište milostný dopis s manikúrou essie!

Sdílet na Facebooku

4. února 2022

Limitovaná edice 6 odstínů laků na nehty essie love note-worthy dostupná exkluzivně ve vybraných prodejnách ROSSMANN je jako stvořená k tomu napsat pár milostných dopisů nebo alespoň krátké psaníčko všem těm, které máme rádi.

Odstín, který dal jméno celé kolekci love note-worthy je temně červená s modrým podtónem, která připomíná broušený granát a je jednou z trendy barev pro letošní jaro. Navazuje tak na podzimní trend vínových odstínů. A červená je rozhodně jasnou volbou pro zamilovaný valentýnský večer!

obr_1

Studené podtóny mají i další růžové odstíny – lips are sealed je tmavější terakotově růžová, která bude ideální nejen na jaro, ale nadšeně se k ní vrátíte i na podzim. Druhou růžovou je lehce metalická pretty in ink, která má stříbrné odlesky o ozvláštní každou vaši manikúru. Nude odstín kolekce respond with the kiss vyzývá k tomu, že polibek řekne víc než spousta slov.  Kolekci pak doplňují 2 více efektové laky a to skvěle kontrastní stříbrná se zlatavými perličkami under locket & key. Druhým je bílý lak se stříbrnými odlesky quil you be mine.

Pokud si - stejně jako my - neumíte vybrat jen jeden z limitovaných odstínů nechte se inspirovat manikúrou, která kombinuje odstín pretty in ink jako základ a červený love note-worthy. Jako u každé manikúry, ještě než se vrhnete na kreativní a barevnou část, je nutné nehty připravit. Olejíček essie apricot nail&cuticule oil pečuje o nehty a jejich kůžičku a ideální je ho používat alespoň jednou za dva dny. Před samotnou aplikací laků je ale třeba nehty odmastit, ideálně zlehka přejet tamponkem namočeným v odlakovači.

obr_2

Prvním krokem samotné manikúry je pak podkladový lak essie strong start, který nehty díky obohacení o biotin i posilní. Po zaschnutí 1 vrstvy podkladového laku naneste na celé nehty metalickou růžovou pretty in ink. Nezapomínejte přelakovat i hrany nehtů. Po zaschnutí růžového podkladu si nehet pomocí úzkého štětečku a odstínu love note-worthy na maličkou šachovnici a 2 políčka vyplňte. Zbylá můžete nechat jen růžová nebo třeba vytvořit srdíčka – ideálně pomerančovým dřívkem si naneste 3 tečky do tvaru trojúhelníku a spojte je do srdíčkového tvaru.

obr_3

Některé nehty můžete nechat i jen jednobarevné, u těch naneste i druhou vrstvu barvy. Pro dlouhotrvající výsledek, na který nebudete muset čekat použijte jako vrchní lak essie good to go.

A máme hotovo! Tak co říkáte na tuto sladkou valentýnskou manikúru? Pochlubte se nám vašimi výtvory na našem FB!

Zamilovaného Valentýna Vám srdečně přeje ROSSMANN.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích