Menu

Mějte lepší spánek a lepší Vánoce

Sdílet na Facebooku

22. prosince 2023

Přípravy na Vánoce jsou v plném proudu, což pro mnohé může znamenat také období zvýšeného stresu.

Vzhledem k tomu, že stres je nejčastější příčinou nespavosti, možná že i vy právě v těchto dnech bojujete s nespavostí. Podpořte spánek doplňkem stravy Lunestil® a ráno se opět můžete probouzet svěží a odpočatí. Objevte Lunestil® a spánek vašich snů, a to nejen o Vánocích!

Nejčastější viník nespavosti? Stres!

Vánoční období, i když je považováno za svátky klidu a pokoje, může pro mnohé lidi znamenat také nadměrnou psychickou zátěž. Na vině mohou být nejen vánoční nákupy, příprava a organizace Štědrého dne a Silvestra, ale také osamělost a nedostatek financí. Všechny okolnosti, které nám znemožňují prožít klidný adventní čas, mohou vést k tomu, že déle usínáme, probouzíme se uprostřed noci a ráno jsme rozlámaní a unavení. Zázračné pilulky a energetické nápoje na podporu energie nespavost nevyřeší, naopak jen prohlubují obtíže a odkládají šanci na lepší spánek na neurčito. Problémy se spánkem je nutné řešit včas, protože negativních dopadů nespavosti na lidské zdraví je až příliš mnoho a nevyplatí se je podceňovat. Deprese, úzkosti, oslabená imunita, celodenní únava, snížení psychické a fyzické výkonnosti jsou jen některé z mnoha podob dlouhodobého spánkového deficitu.

Kvalitním spánkem ke zdraví i kráse

Spánek je důležitý pro celkovou regeneraci organismu a jeho dlouhodobý nedostatek může vést nejen k celodenní únavě, oslabené imunitě, vyššímu riziku vzniku a rozvoje kardiovaskulárních onemocnění, obezitě a diabetu, ale může negativně ovlivňovat i stav pleti. A právě pleť bývá prvním ukazatelem kvality a množství našeho spánku. Pokud vás trápí projevy předčasného stárnutí pleti, tmavé kruhy pod očima, unavená a zašedlá pleť, zkuste kromě kvalitní pleťové kosmetiky dopřát pleti také dostatek spánku. Pokud se chcete cítit odpočatě a skvěle vypadat, začněte lépe spát.

1

Vsaďte na přírodní podporu spánku

Díky současnému trendu návratu k přírodě získává na oblibě podpora spánku přírodní cestou s využitím tradičních bylin. Léčivé byliny, bylinné čaje, tinktury, sirupy a sušené byliny přidávané do polštářů, kdysi představovaly jedinou podporu zdravého a kvalitního spánku. Místo užívání léků na předpis je dnes kladen důraz na dodržování pravidel spánkové hygieny a na podporu spánku za pomoci aktivních látek přírodního původu, která může být neméně efektivní. Objevte moc přírody, která se ukrývá v inovativních duokapslích Lunestil® a dopřejte si spánek vašich snů.

2

Unikátní složení, unikátní mechanismus účinku

Zpožděné uvolňování aktivních látek v doplňku stravy Lunestil® je naprosto unikátní způsob podpory zdravého a kvalitního spánku. Lunestil® nejsou jen klasické tablety, díky kterým můžete rychleji usnout, Lunestil® jsou unikátní duokapsle s dvojím účinkem pro podporu zdravého spánku založené na technologii zpožděného uvolňování. Každá kapsle má jiný obsah účinných látek a jinou dobu uvolňování. Vnější kapsle obsahuje esenciální olej levandule lékařské, která se již po stovky let používá pro své uklidňující účinky. Vnitřní kapsle se zpožděným uvolňováním obsahuje výtažek z mučenky pletní a vitamin B6, které se uvolňují do organismu až po usnutí, aby klidný a zdravý spánek pokračoval celou noc bez přerušení. Vitamin B6 přispívá ke snížení míry vyčerpání, abyste byli po odpočinku svěží a připraveni na nový den. Lunestil® tak díky svému složení podpoří váš spánek a vy si budete opět moci užívat život naplno svěží a odpočatí, a to nejen o Vánocích.

Levandule lékařská a mučenka pletní přispívají k relaxaci a ke kvalitnímu, zdravému nočnímu spánku.

Jak hodnotí Lunestil® spotřebitelé?

Skvělý pomocník pro kvalitní spánek. Pomohl s usínáním a v noci jsem se nebudila tolik, jako bez něj. Technologie dvoukapsle se mi hodně líbí, navíc je vše přírodní. Ze začátku jsem užívala opravdu hodinu před usnutím, poté až těsně před spaním, protože mám problém hlavně s buzením v ranních hodinách.“ Markéta

Lunestil výrazně zkrátil dobu usínání. Během používání Lunestilu jsem se ani jednou v noci neprobudila což je u mě veliké zlepšení (u jiných přípravků a bez jsem byla v noci několikrát vzhůru), ráno se probouzím vyspaná, odpočatá, a hlavně mám energii. Zlepšuje i psychiku nejsem nervózní, prostě celkově odpočatá jak fyzicky, tak psychicky. Lunestil určitě budu používat i nadále. Jsem s ním maximálně spokojená, a dokonce jsem ho již přikoupila i manželovi který měl velké problémy s usínáním a celkově se spánkem a je také maximálně spokojený. Rozhodně Lunestil doporučuji.“ Olga

„Produkt, který mi konečně pomohl snadno usnout. Chutná po levanduli, navíc je to přírodní produkt. Jedna tabletka a do hodinky jsem spala. Navíc jsem se v noci ani neprobudila, ráno jsem byla vyspaná, měla jsem plno energie a mohla se věnovat dceři. Děkuji!“ Denisa

Recenze vznikly ve spolupráci s Ženy s.r.o. Spotřebitelé měli možnost produkty Lunestil® vyzkoušet a bezúplatně poskytli své hodnocení, včetně souhlasu s veřejnou publikací svých zkušeností na webu lunestil.cz. Testování proběhlo v období srpen až září 2022.
https://www.testuj.to/test/lunestil~1>
https://testovani.zenysro.cz/test/lunestil>

Lunestil® a spánek vašich snů také v drogerii ROSSMANN!

Lunestil®, prémiový doplněk stravy pro podporu kvalitního spánku a svěží ranní probuzení, je skvělou volbou nejen pro ty, kteří trpí nespavostí, ale také pro ty, kteří chtějí zlepšit kvalitu svého spánku a opravdu dobře spát. A protože ROSSMANN se stará nejen o vaši krásu, ale také o vaše zdraví, nesmí v nabídce e-shopu ROSSMANN chybět ani Lunestil®.

Získejte Lunestil zdarma!

Chcete získat Lunestil zcela zdarma a vyzkoušet jeho účinky na vlastní spánek? Sledujte Lunestil na sociálních sítích Facebook a Instagram, kde každý měsíc o Lunestil a spánek snů soutěžíme.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích