Menu

Make-up a dokonalá pleťová péče ukrytá v každé lahvičce True Match od L´Oréal Paris

Sdílet na Facebooku

4. ledna 2023

Beauty trendy se neustále mění, ale jedna věc, která bude vždycky in, je přirozený a zářivý make-up. Rychlé a jednoduché líčení, které lichotí vaší pleti, vám nejen ušetří ráno čas, ale také poskytne dokonalý vzhled po celý den.

Nechte vyniknout vaší přirozenou krásu s kvalitním True Match make-upem od L'Oréal Paris, který dokáže na vaší pleti hotové zázraky. Poskytuje přirozené krytí bez pocitu zatížení v kombinaci s péčí o vaši pleť po celý den. Díky jemné textuře neucpává póry, naopak umožňuje vaší pleti dýchat. Nově také obsahuje až 6 pigmentů, které zajistí ještě lepší splynutí s tónem Vaší pleti. Výsledkem je rozjasněná, sjednocená a hydratovaná pleť s přirozeným finišem.

Hlavním benefitem tohoto produktu je složení obohacené o 1% čisté kyseliny hyaluronové a aloe vera, které vaši pleť hloubkově/dlouhodobě vyživují a hydratují. Navíc neobsahuje ethanol, takže je vhodný i pro tu nejcitlivější pleť. Díky vylepšené technologii a textuře s ultra jemnými pigmenty, make-up perfektně splyne s každým odstínem pleti, ve studených i teplých podtónech. Všechny tyto účinky byly potvrzeny mezinárodní řadou dermatologů, která produkt testovala.

Už žádné hranice mezi Vaší pletí a Vaším make-upem!

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích