Menu

Líčení na každý den s Dermacolem

Sdílet na Facebooku

28. října 2022

Oblíbenou českou značku Dermacol nemusíme v našem portfoliu zvlášť představovat. Vybrali jsme pro vás několik zajímavých produktů, se kterými vyčarujete krásně zvýrazněné oči a obočí. Líčení, které vám nezabere moc času a bude se hodit na denní líčení do práce nebo školy.

Úprava obočí dokáže změnit celkový výraz tváře. Přesně definované a dokonale vytvarované linie dodají líčení precizní eleganci. Postačí kvalitní tužka na obočí s měkkou tuhou Eyebrow perfector, se kterou se lehce pracuje. Hrot ve tvaru trojúhelníku je speciálně navržen tak, aby při aplikaci imitoval chloupky obočí.  Praktické balení má z druhé strany kartáček na pročesání chloupků. Pokud máte méně výrazné obočí, doporučujeme použít i voděodolnou fixu nebo stín na obočí. Dlouhotrvající barva vytvoří přirozené obočí v několika tazích. Tak bude obočí vypadat velmi přirozeně a navíc vydrží upravené až do pozdních večerních hodin. Co kdybyste se cestou z práce zdržela s kamarádkou na skleničku nebo šla na lekci tance či do fitka?

obr

Pro výrazné líčení nepotřebujete dramaticky působící oční stíny. Na celé oční víčko nejdříve aplikujte bázi pod oční stíny Eye shadow base. Díky nim nebude stín tzv. zalézat do jemných vrásek a také stíny na oku mnohem déle vydrží. Na celé oční víčko nejdříve navrstvěte světlý stín tělové barvy a vnější koutek oka zvýrazněte hnědým stínem. Vhodné jsou vysoce pigmentované Mono oční stíny s krémovou konzistencí, která se po nanesení změní na pudrovou. Pokud chcete dosáhnout vyšší intenzity barvy, použijte je namokro.

obr1

Takto jemný přirozený look je pak skvělé zvýraznit ještě jemnou linkou. Pokud nechceme, aby bylo líčení moc výrazné, použijeme hnědou variantu – ta sluší i více blondýnkám, u kterých někdy černá linka působí na denní look příliš tvrdě. Fixka na oči Precise black, brown nebo grey s tenkým hrotem umožňuje precizní a jednoduchou aplikaci.

obr2

Pokud chcete mít dlouhé a výrazné řasy, nepotřebujete umělé, stačí vám kvalitní řasenka Volume mania 200 %, která je prodlouží na maximum. Slibuje až trojnásobný objem a délku řas – co vy na to? Řasenku naneseme postupně na obě oči na horní i spodní řasy a na horní ještě přidáme druhou vrstvu. Intenzivní černé pigmenty dodají celkovému looku důraz a dramatičnost.

No a pokud byste se po práci nebo škole náhodou zdržela na skleničku – je fajn mít v kabelce pro tyto příležitosti ikonickou rtěnku 16H lip colour. Kromě vysoce pigmentované barvy obsahuje i lesk pro hydrataci a lepší výdrž líčení. A navíc na té skleničce nebude vidět nevzhledný otisk. A kdyby náhodou. Je neslíbatelná…

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích