Menu

Letní Beauty Box s designem plážové tašky

Sdílet na Facebooku

6. července 2020

Máme pro vás hit letošního léta. Beauty Box – exkluzivní balíček, který obsahuje 5 úžasných produktů, které toto léto zaručeně využijete. Tímto balíčkem potěšíte nejen sami sebe, ale třeba i svou kamarádku. Krása se skrývá uvnitř.

Léto je období, kdy naše pokožka dostává opravdu zabrat. Plavková sezóna vyžaduje, aby naše kůže byla krásně hladká, hebká a hydratovaná. Proto ji neustále mažeme všemožnými krémy, chráníme ji opalovacími přípravky, nanášíme hydratující masky a aplikujeme voňavky a deodoranty.

A přesně tyto produkty, které vám zaručí potřebnou péči a ochranu, nyní naleznete v našem letním Beauty boxu. Stačí, když si ve své aplikaci ROSSMANN CLUB aktivujete kupon a tento stylový „plážový balíček“ může být váš:

  • za 70 bodů + 99,90 Kč
  • za 100 bodů + 49,90 Kč

summer box

A co je v něm ukryto?

  • Nature Box tělové mandlové mléko je to nejlepší přírodní řešení pro vaši krásu. Mandle jsou bohaté na nenasycené mastné kyseliny a jejich antioxidanty chrání vaši pokožku a dodávají jí potřebnou péči a lesk.
  • Dove deo sprej sensitive vám zajistí až 48 hodinovou ochranu proti pocení. Jeho složení zajišťuje velmi jemnou péči vaší pokožce, kterou zanechá s čistou přírodní vůní.
  • Dove sprchový gel Hydrating Care se stane nezbytnou součástí vaší každodenní hygieny. Nejen že vaši kůži zanechá dokonale čistou, ale zároveň ji i hydratuje a zvyšuje její elasticitu.
  • Nivea pleťová voda Naturally Good vaší pokožce zajistí dokonalou péči přímo z přírody a pomůže jí načerpat osvěžující energii, kterou potřebuje.
  • Dermacol pleťová textilní maska black magic určená pro smíšenou a mastnou pleť s obsahem aktivního uhlí a extraktu z bambusu bude naprostou vitaminovou bombou, kterou svou pleť probudíte k životu. Textilní maska s 3D aktivním uhlím hloubkově detoxikuje pokožku, čistí ji a stahuje rozšířené póry.

Pokud vás nabídka zaujala, tak neváhejte, jelikož platí, že kdo dřív přijde, ten si balíček odnese.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích