Menu

L'Oréal Paris nadále bourá bariéry mezi make-upem a pleťovou péčí

Sdílet na Facebooku

11. listopadu 2021

„No make-up make-up“ je stále jedním z největších trendů v oblasti dekorativní kosmetiky. Přirozenost, péče a efektivita jsou benefity, které stále více očekáváme ve svých pleťových produktech.

Díky pandemii jsme zjistili, jak je naše pleť citlivá vůči vnějším vlivům, a jak je velmi důležité o pleť správně pečovat. To nás ale částečně odklonilo od pravidelného používání make-upu. Není ale důvod. Kvalitní a pečující make-up o vaši pleť nejen pečuje a zlepšuje její kvalitu, ale zároveň ji chrání právě před těmito nepříznivými vlivy z vnějšku. Navíc s přelomovou novinkou od L´Oréal Paris už nebudete muset dělat kompromisy mezi make-upem a pleťovou péčí, protože můžete mít benefity obojího v jednom jediném produktu, nebo v jedné jediné kapce? Jste zvědaví? Čtěte dále, nebudete litovat.

obr_1

Značka dekorativní kosmetiky L´Oréal Paris už léta naslouchá svým zákaznicím a přichází na náš trh s jedinečnou novinkou. V rámci své nejprodávanější řady make-upů True Match uvádí nové True Match tónující sérum. Hlavním benefitem tohoto produktu je, že obsahuje 1% čisté kyseliny hyaluronové, která zajistí pečující sílu pleťového séra, a zářivé pigmenty zaručí krytí jako make-up. A výsledek? Přirozeně rozjasněná, sjednocená pleť a zdravá pleť. Produkt perfektně splyne s odstínem pleti, a navíc máte pocit jako kdybyste make-up na tváři ani neměla. Tak lehká je jeho textura. Vyzkoušíte jednou a už nebudete chtít nic jiného!

Perfektně přirozený make-up stojí na ingrediencích. V srdci tohoto séra je 1% čisté micro kyseliny hyaluronové, která ještě více proniká hluboko do struktury pleti a vyživuje pleť zevnitř. Díky ní bude vaše pleť více vyživená, zjemněná a známky stárnutí budou méně viditelné. To vše bylo potvrzeno mezinárodní radou dermatologů, která nejenom, že produkt testovala, ale zároveň potvrzuje dlouhodobý pozitivní efekt na kvalitu pleti. Sérum neucpává póry a je vhodné pro citlivou pleť. Sérum bude dostupné ve 4 různých odstínech.

obr_2

Nové True Match tónující sérum je přelomovou inovací, která v sobě skrývá úžasné benefity zlepšující kvalitu pleti, a zároveň skvělou krycí schopnost. Make-up a pleťová péče si nikdy nebyli blíže. Staňte se s námi součástí tohoto unikátního spojení a buďte první, kdo tónující sérum vyzkouší!

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích