Menu

Která rtěnka sluší Tvému znamení zvěrokruhu?

Sdílet na Facebooku

29. září 2021

Nech vyniknout své znamení zvěrokruhu spolu s limitovanou edicí rtěnek Zodiac od Maybelline NY! Pro každé znamení jsme si připravili jiný odstín rtěnky, který dokonale padne jeho osobnosti! Ať už jsi sebevědomý lev, idealistický vodnář, či nerozhodná Váha, máme rtěnku přesně pro Tebe ve speciálním hvězdném obalu!

obr_1

obr_2

Kozoroh

Název rtěnky „Lead the way“ neboli „ukaž nám cestu“ již naznačuje proč je tento odstín pro znamení kozoroha ideální. Kozoroh je znamení cílevědomé, ambiciózní a spolehlivé, které nám ostatním opravdu může ukázat směr a dovést sebe i ostatní k dosažení cíle. Tento oblíbený, jemně růžový odstín Superstay Ink Crayon 15 Lead the Way využiješ každý den.

kozoroh

Beran

Osobnost berana je velmi silná, a proto jí podtrhne výrazně červená rtěnka Superstay Crayon v odstínu 45 Hustle in Heels. Nemusíš se výrazných barev bát, protože ještě skvěle ladí s beranovou energičností a přátelskostí

beran

Býk

Ženskost a důstojnost ženy ve znamení býka skvěle doplní jemná růžovo-fialová rtěnka Superstay Ink Crayon v odstínu 25 Stay Exceptional. Klidný a vyrovnaný býk bude v jemných odstínech vypadat neodolatelně!

býk

Blíženci

Společenská a komunikativní žena ve znamení blížence si může dovolit tmavě červenou rtěnku jako Superstay Ink Crayon v odstínu 55 Make It Happen. Její osobnost totiž tato barva nezastíní, naopak zvýrazní jejich živelnou a kreativní povahu. Žena ve znamení blížence rtěnku tak dokonale využije ať již dělá cokoli.

blíženci

Rak

Jemné, přirozené líčení je pro citlivou a něžnou osobnost raka jako stvořené. Jemně růžové rty podtrhnou jeho romantickou duši. Vyzkoušejte právě Superstay Matte Ink v krásném zastřeném odstínu 15 Lover.

rak

Lev

Sytě červená rtěnka je pro silnou a dobrosrdečnou osobnost lva ideální volbou. Ne každé znamení se v takto výrazné rtěnce bude cítit dobře, ale pro sebevědomého lva, který je rád středem pozornosti bude ta pravá! Pro lva jsme vybrali rtěnku Superstay Matte Ink v odstínu 20 Pioneer.

lev

Panna

Panna je znamení pečující, spolehlivé a pracovité. Má smysl pro detail, čistotu a pořádek, a proto na jejích rtech krásně vyniknou zemité tóny a nude odstíny, jako je rtěnka Superstay Matte Ink 65, Seductress.

panna

Váhy

Váhy jsou znamení harmonické a tvořivé. Často mají vlohy pro umění a jsou velice citlivé. Mezi jejich nejznámější vlastnost patří, že jsou velice nerozhodné, a proto tentokrát rozhodneme za ně. Na Vahách krásně zazáří růžový odstín rtěnky Superstay Matte Ink, 80 ruler.

váhy

Štír

Kdo jiný, než tajemný a vášnivý štír dokáže vynést tak neobvyklou a výraznou rtěnku, jako je fialový odstín Superstay Matte Ink 40 Believer? Přestože tak na venek nevypadá, štír v sobě uchovává hluboké city, a stejně jako tento odstín je zároveň temný i hravý.

štíř

Střelec

Malinově růžový odstín rtěnky Superstay Matte Ink, 115 Founder ještě více rozzáří energického a optimistického střelce. Žena ve znamení střelce je otevřená a veselá, a proto k ní pozitivní růžová barva krásně padne.

střelec

Vodnář

Idealistický, originální vodnář rád dělá věci jinak a zkouší neobvyklé věci. Rozhodně nechce zapadnout. Výrazná růžová rtěnka Superstay Ink Crayon v odstínu 50 Own Your Empire mu proto skvěle sedne, a podtrhne jeho nezávislost a svobodu.

vodnář

 

Ryby

Přestože to možná není na venek vidět, Ryby oplývají velikou vnitřní silou. Ryby nepotřebují poutat pozornost výraznými barvami, ale i v přirozeném nude odstínu vynikne jejich ženskost a jemnost. Proto doporučujeme právě krásný přirozený odstín Superstay Ink Crayon 20 Enjoy the View.

ryby

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích