Menu

Krása je zářit každý den

Sdílet na Facebooku

9. září 2020

Buďte vždy stylově připraveni na rande, slavnostní oběd s rodinou či pracovní schůzku s nadřízeným nebo obdarujte své blízké originálním a krásným dárkem třeba pod stromeček. Vždyť se ani nestačíme ohlédnout a vánoční čas se dostaví mezi nás. A jak nejlépe rozehřát srdce než krásným šperkem z našeho nového věrnostního programu BLISS.

Tato italská značka zdobí svět svými šperky již 20 let a jejich kolekce, které vyvolávají dojem originálních tradičních šperků, v sobě nesou jak módní design, tak i minimalistickou detailní přesnost. Mosazné šperky v barvě zlaté, stříbrné a růžově zlaté potěší každého, kdo se nebojí vyjádřit svou osobnost a zářit každý den přesně podle sebe.

Nová věrnostní kampaň startuje 9. 9. 2020 a sbírat body budete moci až do 24. 12. 2020. Času máte tedy dost, abyste si šperky a šperkovnici pořádně prohlédli, vybrali si jednu ze tří barevných variant a odnesli si tyto kousky s nádechem italské elegance domů. Sbírání bodů probíhá tak, jak jste zvyklí. Buď formou klasických samolepek na sběratelské kartě, nebo pokud jste členové naší mobilní aplikace ROSSMANN CLUB, tak formou virtuálních bodů a šperky pak budete mít s ještě VÝHODNĚJŠÍ SLEVOU.

sleva

Chcete i vy tyto kousky do své šperkovnice? Podívejte se sem.

Unikátní šperky a šperkovnice

NÁHRDELNÍK

Ozdobte svůj krk elegantní náhrdelníkem o délce 42 cm, který skvěle doplní jakýkoliv outfit.

náhrdelník

PŘÍVĚSEK           

Obohaťte svůj náhrdelník o přívěsek s motivem srdce, motýla či čtyřlístku.

přívěsek

NÁRAMEK

Zkrášlete svou ruku něžným náramkem s hravými detaily, který si můžete délkou uzpůsobit ke své spokojenosti.

náramek

ŠPERKOVNICE

Abyste měla své šperky kam uschovat, můžete si pořídit tuto jedinečnou šperkovnice v bílém provedení. Lze ji prakticky uzavřít a vzít třeba i s sebou na cesty.

šperkovnice

Minimalistický design značky BLISS vám umožňuje jednotlivé šperky snadno kombinovat a vy tak můžete zářit každý den přesně podle sebe.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích