Menu

Krása je být ženou!

Sdílet na Facebooku

8. března 2021

Krásná a úspěšná žena je taková, která zná sama sebe, plní si svá přání i sny, věří sama sobě a pečuje o sebe a své blízké s láskou. Všem ženám přejeme mnoho štěstí, lásky a zdraví v jejich výjimečný den.

Krása, síla, vytrvalost, obětavost, láska… Co vás napadne, když se řekne ženství? A co pro vás znamená být ženou? My v drogeriích ROSSMANN věříme, že krásná a úspěšná žena je taková, která zná sama sebe, plní si svá přání a sny a hlavně si věří. To jí dává tu jedinečnou sílu a energii, kterou pak rozdává svým blízkým.

MDŽ

Slavit nebo neslavit?

Stejně jako Valentýn, Den matek, dětí, otců a další svátky, tak i Mezinárodní den žen je svátek připadající na konkrétní datum. Neznamená to ovšem, že bychom si těchto věcí a toho, co symbolizují, měli vážit a slavit pouze v  jeden den. Láska (ať už milostná, či láska k dětem či k sobě samému), mateřství, otcovství – to jsou kvality, mnohdy i životní poslání, jež jsou součástí našeho života, nás samých a kterých bychom si měli vážit a oslavovat neustále. Tyto speciálně dané dny jsou pouze příležitostí pro nás, jak si to opět připomenout a uvědomit si, že se nejedná o věc samozřejmou.

Udělejte tedy radost ženě ve svém okolí (mamince, kamarádce, manželce,…) a obdarujte ji nějakou maličkostí, která jí zahřeje na duši a kterou jí dáte najevo, že ji máte rádi a že je pro vás důležitá. I my v drogerii ROSSMANN přejeme krásné MDŽ všem ženám!

Tipy, jak si udělat krásný den

Lenošení ve vaně:

Relaxace pro vás i pro vaši pokožku:

Potěšení pro vaše smysly:

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích