Menu

Kosmetika ze skutečné přírody

Sdílet na Facebooku

3. září 2020

Na trhu vlasové kosmetiky dnes najdeme nespočetné množství značek a někdy je opravdu náročné si vybrat tu správnou. Každým dnem také roste poptávka po přírodních produktech. Zorientovat se ve všech značkách přírodní kosmetiky však může být velmi obtížné. Produkty se často navenek tváří, že jsou přírodní, když se však podíváme blíž na jejich složení, zjistíme, že se jedná o chemický koktejl.

obr_1

Pure 97 patří mezi značky, které jsou plně transparentní a své složení neskrývají. Jak už název napovídá, Pure 97, značka přírodní vlasové kosmetiky, obsahuje až 97 % přírodních ingrediencí. Jejich výčet s podrobným popisem najdete na zadní straně všech jejich produktů, takže okamžitě a bez zbytečného hledání vidíte, z čeho je daný produkt vyroben. Přírodní kosmetika nabízí 3 voňavé řady poctivé vlasové péče pro suché, poškozené a jemné vlasy. Každá řada obsahuje šampon, kondicionér, krémový olej a masku nebo balzám pro foukanou.

obr_2

Kvalita přírodní kosmetiky se dnes snadno vyrovná konvenčním produktům. Volbou přírodních produktů rovněž podporujete ochranu životního prostředí a můžete mít i dobrý pocit z toho, že výrobky nejsou testovány na zvířatech. Obaly kosmetiky Pure 97 jsou 100% recyklovatelné a byly vyrobeny z 50% recyklovaného plastu.

obr_3

Vlasová kosmetika Pure 97 je dostupná ve 3 květinových vůních: divoká růže a baobab, jasmín a kokosový olej a levandule a borovicový balzám. Dopřejte si péči přímo z přírody a zajděte si pro ni do našich prodejen ROSSMANN.

obr_4

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích