Menu

Komu se chtějí muži líbit?

Sdílet na Facebooku

15. února 2019

V přírodě jsou vždy samci ti krásní a okázalí, samičky jsou nevýrazné a nenápadné. U lidí se tyto role nějak prohodily a ženy se více strojí, pečují o svůj vzhled a oblečení. Očekává se od nich, že budou mít dokonalý účes, nebudou mít vrásky, budou mít ideální míry a vše bude ladit. Na muže se takové požadavky nekladou. Ale samozřejmě i oni chtějí být atraktívní, elegantní a přitažliví. Jen to tak nedávají najevo a nechávají si způsoby, jak toho dosáhnout, pouze pro sebe.
 

Ženy se nestydí za to, že si barví vlasy, aby překryly své první šediny. Ale schválně, kolik mužů znáte, kteří se netají tím, že si chodí pravidelně barvit vlasy? Ženám se šediví muži líbí, ale přesto hodně mužů si dělá se šedinami starosti. Nechtějí manifestovat svůj věk šedivými vlasy i oni chtějí vypadat mladší.

colorwin

Proto máme pro ně novinku, skvělý šampon Colorwin Men k potlačení šedin, který vlasy nebarví, ale pouze tónuje. Při pravidelném používání výtažek ořešáku královského zvýrazní přirozenou barvu vlasů, šediny nepatrně ztmavnou a vlasy vypadají přirozeně a zdravě. Šampon obsahuje i panthenol, který pomáhá udržovat ve vlasech a v pokožce vlhkost. Kombinace panthenolu a fytopigmentů chrání vlasy před účinky UV záření. Tudíž vlasy ošetřované tímto šamponem ani na slunci nevyblednou. Šampon Colorwin Men nejenom vlasy myje, hydratuje a tónuje šediny, ale navíc i hezky voní. Šampon Colorwin Men zakoupíte v síti drogerií ROSSMANN.

colorwin men

A komu se potřebují muži líbit? Hlavně sami sobě si při pohledu do zrcadla potřebuji říct, jsi fešák a pořád ti to sluší. Pak z nich vyzařuje sebejistota a vnitřní krása a to se líbí a přitahuje krásné ženy.
 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích