Menu

Jumbo Lash! Longwear False Lash System

Sdílet na Facebooku

7. září 2022

Dopřejte svým řasám Jumbo energii! Představujeme revoluční systém vegan* řas a adhezivních očních linek Jumbo Lash! s aplikací ve 2 snadných krocích díky inovativní technologii.

Krok 1: Nakreslete linku. Krok 2: Přiložte řasy! Dodejte svým řasám maxi objem, maxi délku a maxi výdrž až 12 hodin. Použitelné znovu a znovu, s neviditelnými a ultra flexibilními spoji jsou Jumbo Lash! stvořené pro pohodlné nošení po celý den. Žádné lepidlo. Žádné magnety. Jen Jumbo řasy!

*Veganské složení bez složek živočišného původu.

obr_1

Dosáhněte Jumbo pohledu s Jumbo Lash! 2in1 Liner & Lash Adhesive! Adhezivní linky 2 v 1 s voděodolnými očními linka mají ultra přesný aplikátor a bohatou pigmentaci pro celodenní výdrž! Jak na to? Nakreslete linku a nechte ji pár vteřin zaschnout. Bude tak odolná vůči rozmazání, obtiskům nebo blednutí. Posuňte celý look na Jumbo úroveň v kombinaci s umělými řasami Jumbo Lash!, které stačí je přiložit na linku. Po celém dni řasy jednoduše sundejte z očí a vložte je zpět do obalu. Jsou okamžitě připravené pro další aplikaci.

PRO TIP: Aby řasy Jumbo Lash! dokonale kopírovaly tvar vašeho oka, upravte jejich délku jednoduchým zastřihnutím konců nůžkami na manikúru! Podtrhnete tak přirozený tvar vašich očí.

obr_2

Jumbo Lash! řasy a adhezivní linky jsou dostupné jak samostatně, tak v sadě. Celý systém je proto dokonale variabilní! Pokud pro vás byla doteď aplikace umělých řas noční můrou, s Jumbo Lash! je tomu konec. Je to tak jednoduché, v několika sekundách získáte řasy jako ze salonu!

obr_3

NYX Professional Makeup na sociálních sítích

Staňte se součástí NYX komunity a nechte se inspirovat nejnovějšími make-up trendy na Instagram profilu NYX Professional Makeup @nyxcosmetics_czsk nebo Facebooku NYX Professional Makeup CZ&SK. Objevujte originální tipy a triky profesionálních make-up artistů v mnoha skvělých tutoriálech a zapojte se do kreativních výzev. Nezapomeňte sledovat také profil @rossmann_cz pro spoustu inspirace a novinek!

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích