Menu

Jste připraveni na pohled, kterému nikdo neodolá? Jdeme na to!

Sdílet na Facebooku

27. května 2022

Perfektní obočí během chvilky s THICK IT. STICK IT! BROW GEL! Poznejte novou řasenku na obočí pro tónování, vytvarování a zahuštění obočí jedním tahem. Snadno se používá a pár tahy vytvoří profesionální výsledek jako ze salonu.

Řasenka na obočí obsahuje přírodní vlákna podobná vláskům, která vytvoří krásné a plné obočí vrstvu za vrstvou: 1 vrstva – plné obočí! 2 vrstvy – plnější obočí! 3 vrstvy – nejplnější obočí! Dlouhotrvající veganské* složení pak zajistí perfektní obočí po celý den. Vyberte si svůj odstín právě teď!

obr

Aplikace je tak snadná!

obr_1

Kartáčkem pročešte obočí nahoru po směru růstu chloupků, abyste zkrotili a definovali jeho tvar. Díky tvarovanému se kartáčku dosáhnete i k těm nejjemnějším chloupkům a vytvoříte přirozené přechody. Nebojte s vrstvit, vaše obočí tak získá ještě větší objem! Chcete-li získat extra plný tvar, pročešte obočí proti směru růstu chloupků a poté obočí pročistěte tak, jak jste zvyklí.

obr_2

Kouřové líčená v několika snadných krocích s EPIC SMOKE LINER!

Přivítejte nový přírůstek do rodiny Epic!

obr_4

Zapomeňte na hodiny strávené nad kombinováním očních linek a stínů! Nekompromisně sytá a dlouhotrvající kouřová tužka na oči Epic Smoke Liner vše hravě zvládne najednou, a vy tak můžete zcela popustit uzdu své fantazii. A také se můžete spolehnout, že vaše elegantně nalíčené oči vydrží perfektní po celý den díky dlouhotrvajícímu veganskému* složení. Kouřové stíny a oční linky v jednom vytvoří během chvilky pohled, kterému zkrátka nikdo neodolá! Zabudovaný jemný kartáček zároveň rozetře linky do ztracena pro ještě intenzivnější dramatický efekt. Vše záleží na odstínu, který si vyberete.

obr_5

Jak na to?

Krok 1: Veďte linku podél víčka s pomocí zkoseného hrotu. Pro ještě větší dramatický efekt veďte linku podél očního oblouku v místě, kde dochází k ohybu víčka.

Krok 2: Linky rozetřete do ztracena pomocí ultra jemného zabudovaného kartáčku. Vytvoříte tak dramatický efekt s přirozenými přechody.

*Složení bez složek živočišného původu.

obr_6

NYX Professional Makeup na sociálních sítích

Staňte se součástí NYX komunity a nechte se inspirovat nejnovějšími make-up trendy na Instagram profilu NYX Professional Makeup @nyxcosmetics_czsk nebo Facebooku NYX Professional Makeup CZ&SK. Objevujte originální tipy a triky profesionálních make-up aritstů v mnoha skvělých tutoriálech a zapojte se do kreativních výzev. Nezapomeňte sledovat také profil @rossmann_cz, pro spoustu inspirace a novinek!

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích