Menu

Jsem SoulMatte, Nice to Matte You

Sdílet na Facebooku

24. ledna 2024

Gabriella Salvete zahajuje rok 2024 hned několika novinkami. Uvádí na trh nový make-up SoulMatte a konturovací tyčinku 2v1 Duo Contour Stick.

Obr. 1

Jak název napovídá, jde o jemně matující make-up, navíc s veganským složením. SoulMatte dá šach mat mastné pleti a jako správná spřízněná duše poskytuje nejen lehké až střední krytí bez pocitu masky, ale o pleť i pečuje. 

Obsahuje totiž trio látek – kyselinu hyaluronovou, jojobový olej a vitamín E, které se postarají o výživu a hydrataci pleti. Zatímco vysokomolekulární kyselina hyaluronová se drží na povrchu pleti a účinně zlepšuje hydrataci vnější vrstvy pokožky, vitamín E má antioxidační účinky. 

Obr. 2

V nabídce bude 5 odstínů. Sametově hebká textura se snadno roztírá a splyne s pletí tak dokonale, jako by make-up neexistoval. A protože SoulMatte musí vonět, má jemnou nevtíravou parfemaci.

Proč si vybrat SoulMatte?

  • Lehké až střední krytí (Budu tě krýt, ale jen s lehkostí)

  • Jemný matující efekt (Pleť jemně zmatním, ale nevysuším)

  • Výživa a hydratace pleti, obsahuje kyselinu hyaluronovou, jojobový olej, vitamín E (Vyživím a hydratuju tvou pleť)

  • Veganské složení 

  • 5 odstínů

Duo Contour Stick

Pro perfektní make-up rutinu doplňuje Gabriella Salvete portfolio produktů o Duo Contour Stick, konturovací tyčinky, které budou dostupné ve 2 provedeních.

Obr. 3

Tyčinka pro zvýraznění rysů v obličeji je 2v1, kdy polovina tyčinky funguje jako krémová konturka, druhá polovina jako projasňující matný korektor (odstín 02), nebo highlighter (odstín 01). Dají se aplikovat přímo na pleť, ale i houbičkou, prsty nebo štětcem. V prodeji bude nejprve odstín 02.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích