Menu

Jen ať rostou!

Sdílet na Facebooku

17. srpna 2020

Chtěli byste vypěstovat plnovous, ale stěží roste sem-tam-vous? Nezoufejte, nejste sami. Klukům z Angry Beards rostly vousy také špatně, a proto přišli s Beard Dopingem, který probudí i spící Růženky – vousové folikuly.

Na růst vousů jedině Doping od české kosmetiky Angry Beards

Nejedná se o magický elixír, ani plnovous v lahvičce. Pomalu ale jistě však pomáhá tisícům vousáčů. Doping je napěchovaný živinami a stimulanty růstu v čele s Diaminopyrimidine Oxide, který působí hluboko v pokožce u kořínků, které posiluje, zpevňuje a stimuluje. To ale není zdaleka vše! Další významnou úlohu hraje jeho schopnost kůži změkčit, díky čemuž se vousy snadněji proderou ven. A v neposlední řadě pokožku pekelně prokrví. Obsahuje totiž směs HotFlux, která kůži decentně irituje a nažene do ní krev. Prokrvení je pro růst nezbytně nutné. Po aplikaci kůže hřeje, to je ale naprosto normální a žádoucí efekt. No pain, no gain!

obr_1

Pro koho Doping není určen?

Aby Doping mohl pracovat naplno, musí již nějaké vousy růst. Pokud nerostou žádné, případně jen chmýří neboli babybeard, je na Dopování ještě brzy. V těle musí proběhnout řada biologických změn a až poté má Doping co probouzet. Kdy ke změnám dochází se u každého liší. Zpravidla je to od 16-22 let, ale stačí se řídit jednoduchým pravidlem: jestli roste jenom chmýří, ještě vydržte, pionýři.

Druhá nepřekonatelná překážka pro Doping je genetika. Neobsahuje žádné hormony a neovlivňuje vnitřní orgány, tudíž je na geny prostě krátký. Jestli jste tedy dospělý chlapisko a vousy vám nerostou, stejně tak ani žádnému vašemu předkovi, pravděpodobně ani Doping nepomůže. Přes genetiku holt vlak nejede.

Pro koho Doping tedy je?

Pro všechny, kteří nejsou buď úplní mlaďoši, nebo mají aspoň něco geneticky dáno. Pokud toto splňujete, je vysoká šance, že u vás Doping nakopne růst jak na místech, kde vousy dříve vůbec nerostly, tak i zrychlí růst vousů, které vám rostou normálně. Je tedy perfektním pomocníkem i v případě, že pěstování chcete urychlit nebo překonat délku, kterou se vám bez pomoci nedaří zdolat.

obr_2

Jak rychle můžu očekávat výsledky?

Určitě nemá cenu každé ráno utíkat k zrcadlu a kontrolovat, jestli už něco vyrašilo. Růst čehokoli je běh na dlouhou trať. Uvědomte si, že ani Řím nebyl postaven za den. Nicméně pokud do dvou měsíců neuvidíte žádné změny, šance, že vám Doping pomůže, se radikálně snižuje. Ze sem-tam-vousu udělat plnovous je běh na delší měsíce, případně i roky. Řidší místa na bradě by však do pár měsíců měla být zarostlá. Výsledky pociťuje každý v jiné míře a jinak rychle. Nejde tedy říct, jak bude Doping fungovat právě vám. Tisíce vousáčů jsou s ním ale spokojeni a jejich reakce si můžete přečíst v hodnocení u výrobce.

Tak ať rostou!

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích