Menu

Je krásné o sebe pečovat

Sdílet na Facebooku

3. února 2021

Pro členy ROSSMANN CLUBu nyní přinášíme nový věrnostní program, ve kterém můžete získat krásné kosmetické taštičky již od 49,90 Kč. Sbírejte body v mobilní aplikaci a pořiďte si ne jednu, ale klidně hned všechny.

Od nejdrobnější dekorativní kosmetiky, jako je rtěnka či řasenka, po objemnější produkty, jako třeba pleťový gel či krém na ruce. Naše kosmetické taštičky vám poslouží v každém případě.

obr_3

Ženy nepoužívají jen jednu, ale mají jich hned několik, a proto je důležité, aby v sobě kombinovaly jak krásu, tak i praktičnost. Mini taštičky, které se vejdou do kabelky, větší, které mají v koupelně a možná ještě jednu, kterou si berou s sebou na cesty. Samozřejmě nezapomínáme ani na malé slečny, které jsou stejně jako jejich maminky velké parádnice.

obr_2

Staňte se členem ROSSMANN CLUBu, sbírejte virtuální body do mobilní aplikace a pořiďte si tyto kosmetické taštičky za výhodnou cenu. Uchovávejte svoje kosmetické přípravky ve stylové rozkládací kosmetické taštičce s červenou mašličkou, v sadě tří taštiček zdobené černou krajkou či v sadě dvou béžových taštiček s krajkou. I malé slečny si mohou uložit své kosmetické přípravky v roztomilé sadě dvou kosmetických taštiček, z níž jedna je ve tvaru prasátka a druhá v sobě ukrývá hračku plyšové kočičky.

obr_1

Více informací najdete zde.

Sbírat body můžete do 25. 5. 2021. Vydávání produktů platí do 25. 5. 2021 či do vyprodání zásob.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích