Menu

Jak na krásné, zdravé a vyživené vlasy?

Sdílet na Facebooku

24. února 2022

Představujeme Vám Pantene Pro-V Miracles, kolekci s vysoce výživným složením Pro-V pro vlasy, které potřebují zázrak.

Nová kolekce vlasové péče Pantene Silky & Glowing spojuje účinky složení Pro-V a biotinu a hydrolyzovaný hedvábný protein.

obr_1

Nejenom díky obsahu těchto složek budete mít po užívání neodolatelně hebké vlasy, které budou hedvábné na dotek. Produkty testoval švýcarský Vitaminový institut. Pojďte se s námi podívat na jednotlivé produkty z této úžasné řady!

Šampon bez sulfátů Pantene Silky & Glowing s biotinem a hydrolyzovaným hedvábným proteinem na poškozené vlasy. Pomáhá obnovovat namáhané a poškozené vlasy.

obr_2

Jako další z této řady vám představujeme Balzám vlasy Pantene Silky & Glowing, který i ze suchých a namáhaných vlasů udělá kadeře hodné závidění. V kombinaci s intenzivní Vlasovou maskou Pantene Intense Hair Rescue tvoří perfektní duo.

obr_3

V neposlední řadě nesmíme zapomenout i na speciální Fialový šampon Pantene Strength & Anti-Brassiness s biotinem a hydrolyzovaným hedvábným proteinem na melírované vlasyUž po jednom umytí pomáhá neutralizovat mosazné odlesky a obnovovat odolnost vlasů.

obr_5

Jaký produkt z této nové řady vlasové kosmetiky Pantene Vás zaujal nejvíce? Všechny produkty najdete exkluzivně ve vybraných prodejnách ROSSMANN a na e-shopu v aplikaci ROSSMANN CLUB.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích