Menu

Jak na jemné a šetrné mytí vlasů?

Sdílet na Facebooku

4. května 2022

Pokud hledáte přirozenější způsob jemného mytí vlasů, aniž byste museli obětovat profesionální výsledky, řada TRESemmé Pro Pure je Vaší ideální volbou. JIŽ ŽÁDNÉ KOMPROMISY, JEN KRÁSNÉ VLASY!

Obnovte poškozené části vlasů s TRESemmé Pro Pure Damage Recovery. Dodejte svým vlasům objem s TRESemmé Pro Pure Airlight Volume. Udržujte barvu a lesk svých vlasů s TRESemmé Pro Pure Radiant Colour.

obr_1

Silikony ve vlasové péči uhlazují vlas a usnadňují jejich rozčesávání. Proto jsme silikony ze složení pouze neodstranili, ale nahradili jsme je kokosovým olejem, který plní stejnou funkci, ale je k vlasům šetrnější. Na rozdíl od silikonů navíc proniká i dovnitř vlasového vlákna, kde vlas vyživuje zevnitř.

Naše vlasy jsou každodenně vystavovány různým druhům poškození – česání, fénování, žehlení či kulmování. Trápí i Vás poškozené vlasy, ale hledáte šetrnější péči? Vyzkoušejte novou řadu TRESemmé Pro Pure Damage Recovery, který šetrně obnoví viditelné známky poškození a zanechá Vaše vlasy hebké na dotek.

obr_2

Toužíte po zdravě vypadajících vlasech plných objemu? Rozlučte se již navždy se zplihlými vlasy. Vyzkoušejte novou řadu TRESemmé Pro Pure Airlight Volume, který šetrně zbaví Vaše vlasy nečistot a dodá jim nepřekonatelný objem.

Šetrné udržování barvených vlasů nebylo nikdy jednodušší. Nová řada TRESemmé Pro Pure Radiant Colour jemně zbavuje Vaše vlasy veškerých nečistot a pečuje o každý pramen barvených vlasů, přičemž prodlužuje jejich zářivost a zanechává je krásně lesklé.

Jakou řadu si vyberete vy? 

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích