Menu

Jak na jarní úklid?

Sdílet na Facebooku

4. dubna 2022

Jaro je tady a s ním i každoroční jarní úklid, na který bude potřeba vybrat prostředky především účinné a ideálně i šetrné k přírodě a ke zdraví. Prostředky FeelEco splňují oba požadavky přímo na jedničku. Jsou vyvinuty na bázi přírodních složek a nabízí hned několik možných variant účinných přírodních prostředků na úklid.

Při výběru úklidových prostředků je důležitá především jejich účinnost a složení. Je také důležité myslet při výběru čističů i ekologicky a na naše zdraví. Přípravky a čističe FeelEco jsou biologicky rozložitelné, veganské a bez nebezpečných konzervantů. Naprostá většina prostředků FeelEco má 98% podíl přírodního původu. Nejen, že tedy efektivně uklidíte svůj domov, ale nezatěžujete při tom životní prostředí, ani zdraví svojí rodiny.

Tipy pro efektivní a šetrný úklid:

  1. S úklidem začněte vždy u nejčistších míst a postupujte k těm špinavějším, abyste špínou nekontaminovali čisté plochy. Obzvláště znečištěné místo je vhodné vyčistit odděleně od celé plochy.
  2. Neriskujte zbytečné poškození povrchů a vybírejte čistící prostředky tak, aby byly na daný povrch určený.
  3. Pokud chcete uklízet šetrně ke svému zdraví a okolí, věnujte pozornost výběru čističů již při nákupu a vybírejte ty prostředky, které mají ekologicky šetrné složení a jsou bezpečné pro zdraví vaší rodiny.
  4. Po dokončení úklidu bychom měli důkladně vymýt a vyprat hadříky, houbičky a další použité úklidové pomůcky.
  5. Nepoužívejte stejné pomůcky pro úklid koupelny a kuchyně.

Na obalech produktů FeelEco najdete logo EU Ecolabel, které garantuje, že je produkt kontrolován nezávislými orgány a odpovídá přísným ekologickým a výkonnostním kritériím. U produktů je během certifikace testována jejich účinnost a posuzován také jejich vliv na životní prostředí.

FeelEco nabízí přírodní produkty bezpečné ke zdraví a šetrné k přírodě.

FeelEco univerzální čistič je všestranný pomocník na úklid. Poradí si se všemi omyvatelnými povrchy od plovoucích podlah po okenní rámy, anebo i se zahradním nábytkem. Pokud potřebujete čistič na rychlý úklid a nechcete mít doma několik různých prostředků, tohle je přesně to, co hledáte. Byl vyvinut s 99% podílem přírodního původu na bázi mýdla, složek z cukrů a přírodních olejů a poradí si s jakoukoliv špínou.

obr_1

FeelEco komplexní čistič je skvělý pomocník, především pokud se potřebujete zbavit nečistot rychle a bez nutnosti následného oplachování povrchu čistou vodou. Vždy stačí nastříkat, setřít a vše je hotovo. Použít ho lze na sklokeramické desky, nerez, dřevo, plast, nábytek, bílou techniku, okna, zrcadla nebo třeba brýle a další druhy povrchů. Je biologicky snadno odbouratelný, vysoce účinný, a šetrný k pokožce s 99% podílem přírodního původu.

obr_2

Od 4. 4. do 10. 4. nakoupíte všechny čisticí prostředky s 50% SLEVOU! Akce platí v prodejnách ROSSMANN a na e-shopu v aplikaci ROSSMANN CLUB. Dejte nám vědět, jaký je váš oblíbenec na úklid.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích