Menu

Inspirujte se zimními trendy s laky na nehty essie

Sdílet na Facebooku

10. prosince 2021

Že ruce jsou naší vizitkou už dávno víme, ale nehty můžou být i módním doplňkem, šperkem či pomyslnou třešničkou na dortu celého outfitu. Podívejte se na jednoduché tipy od Rity Remark, která se stará nejen o manikúru hollywoodských celebrit, ale spolupracuje se značkou essie jako hlavní školitelka.

Nestárnoucí klasika v trendy odstínu

Pokud jde o barvy, tak podzimu i zimě vládne zelená v celé své škále a temně zelený odstín essie off tropic, který je exkluzivně dostupný ve vybraných prodejnách ROSSMANN, je pro letošní konec roku doslova must have. Pokud se ale necítíte na to, mít celé tmavé nehty nebo chcete něco neobvyklé, zkuste si pohrát s nestárnoucí klasikou – tenkou francouzskou manikúrou. Nehty nejprve připravte s podkladovým lakem essie here to stay, která prodlouží výdrž laku na nehty. Poté naneste elegantní, lehce růžový odstín mademoiselle a pro urychlení zaschnutí sáhněte po vrchním laku essie good to go. Poté pomocí tenkého štětečku zvýrazněte špičky nehtů úzkou linkou právě zeleným odstínem essie off tropic. Pro delší výdrž sáhněte klidně znovu po vrchním laku a naneste ho i na hrany nehtů, aby se barva neodlupovala.

obr_1

obr_2

Třpytivá inspirace nejen ke stromečku

Tahle manikúra doslova nahradí šperk a stříbrné odstíny se skvěle hodí po celou zimu. Navíc v této variantě nebudou působit přehnaně a dodají slavnostní nádech každému dni. Nehty vždy prvně ošetřete a těsně před aplikací laků odmastěte – ideálně je lehce přejeďte odlakovačem, aby mohla manikúra dokonale přilnout. Pokud se ale bojíte, že by jakýkoli lak nehty obarvil sáhněte po podkladovém laku essie here to stay, který vaše nehty ochrání a dodá jim lesk. Poté co pokladový lak zaschne naneste do přibližně 1/3 odstín z exkluzivní kolekce rumor jazz it v metalické stříbrné essie all you ever beaded, který vytvoří dokonalý podklad pro třpytky z laku essie set in stone. Třpytky nanášejte spíše ťupkáním než tažením štětce – lépe se na nehet přenesou. Po zaschnutí barevných laků celou manikúru zafixujte a dodejte ji extra lesk a gelový efekt pomocí vrchního laku essie gel setter. Opět nezapomínejte i na hrany nehtů.

obr_3

obr_4

 

Jakou manikúru si k vánočnímu stromečku vyberte vy? Dejte nám vědět. 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích