Menu

Halloweenské líčení od Bourjois

Sdílet na Facebooku

23. října 2020

Halloween je anglosaský lidový svátek, kdy děti chodí v maskách a převlecích od domu k domu na koledu. Protože se tento svátek rozšířil i k nám a na internetu koluje řada velmi zajímavých a povedených halloweenských líčení, oslovila značka Bourjois tři influencerky, které se halloweensky nalíčily a předvedly, co za pomoci našich produktů dokáží na své tváři vytvořit. A jak se jim líčení povedla? Na to se můžete podívat v našem článku.

Základem každého looku, ať je jakýkoli, je dobrý make-up. Můžete ho nanášet prsty, štětcem nebo oblíbeným beauty blenderem. Hlavní je ho pořádně zapracovat do pleti. Pokud byste po novém blenderu toužila, tak využijte v období 21. 10. – 3. 11. 2020 v našich drogérií ROSSMANN slevu 25 % na všechny Bourjois make-upy a BB krémy a k nákupu navíc dostanete jako dárek právě beauty blender. Vybírat můžete ze široké škály Bourjois make-upů i BB krémů.

@bonn_greene a @verony si vybraly Always Fabulous make-up se sametově lehkým složením, které se pleti skvěle přizpůsobí a vydrží opravdu dlouho. @moninamua sáhla po rozjasňujícím Healthy Mix make-upu, který je obohacen o  vitamíny C, E a B5, díky nimž pleť vypadá svěže a odpočatě.

Po nanesení make-upu ho zafixujte pudrem. Opět máte na výběr. Healthy Mix pudr je stejně jako jeho bratříček make-up obohacen o vitaminy. Silk Edition pudr se pyšní sametovým složením a praktickým otočným zrcátkem. Nyní je pleť připravená na vaše kreace.

Upírka

upírka

Pokud budete chtít napodobit @bonn_greene a vytvořit upírku, upravte a vykreslete obočí hnědou tužkou Sourcil, která má na víčku přidaný praktický kartáček. Poté béžovým odstínem z paletky očních stínů Beau Regard #03 Quai du Rue vykreslete oblast pod lícními kostmi a hrany nosu a oční víčka zvýrazněte odstínem syté fialové, přes který ještě štětečkem naneste rudou tekutou rtěnku Velvet Ink. U upířího líčení nesmí chybět výrazné černé oční linky, které skvěle zvládnou například tekuté linky Pinceau díky svému preciznímu štětečku. A když výraznost, tak extrémní, a to za použití řasenky Twist Up Extreme, která vašim řasám dodá extrémní hustotu, délku i natočení.

A teď už rychle na rty! Precizně je černou tužkou orámujte a pak vyplňte sytě rudým odstínem tekuté rtěnky Velvet Ink. Tou samou barvou a díky aplikátoru zvládnete udělat i krvavé slzy a sliny, stějně jako @bonn_greene. A když budete chtít vypadat opravdu divoce, ještě přidejte přejetím prstů, obarvených rudou rtěnkou, škrábance na krk a upírka na Halloween je na světě!

Video návod:

 

Klaun na dva způsoby

Druhý look v podobě klauna vytvořily @verony a @moninamua. Každá ovšem po svém. Jeden jednodušší, veselejší, druhý temný a strašidelný. Mrkněte na video, najdete tam oba dva. Za vydatného použití nejen našich skvělých make-upů, ale i paletek očních stínů Beau Regard, paletek highlighterů a bronzerů Délice de Poudre, linek, tužek a rtěnek Velvet Ink se jim oba looky náramně vydařily. Podle videa to zvládnete také.

klaun 1

Video návod:

 

klaun 2

Video návod:

 

Halloween je za dveřmi, tak si ho kreativně užijte se značkou Bourjois.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích