Menu

Ekologický odličovač - odstraňuje veškerý make-up pouze vodou

Sdílet na Facebooku

9. listopadu 2022

Věděli jste, že na celém světě se denně použije až 1,3 miliardy jednorázových odličovacích ubrousků? Tento obrovský počet však lze snížit. Vyzkoušejte opakovaně použitelný odličovač Makeup Eraser, který se aktivuje vodou a skutečně odstraní veškerý (i voděodolný) make-up.

obr

Mise za čistší svět

Exfoliační tampony jsou třetím nejčastěji produkovaným odpadem na světě. A to zcela zbytečně. Je možné se líčit, aniž by vznikal odpad a znečišťovala se planeta. MakeUp Eraser odpovídá až 3 600 jednorázovým tamponům po dobu 3-5 let používání.

Jak látkový odličovač funguje?

Jednoduše! Potřebujete pouze MakeUp Eraser a čistou vodu. Před prvním použitím je třeba odličovač vyprat, aby se aktivovala jeho vlákna a správně fungoval. Poté ji stačí namočit do teplé čisté vody a můžete začít s odstraňováním make-upu. Kromě toho krátká vlákna MakeUp Eraser skutečně odstraňují veškerý make-up - například i voděodolnou řasenku a matnou rtěnku. Strana s dlouhými vlákny jemně peelinguje pokožku - odstraňuje odumřelé kožní buňky. Po použití ji stačí vyprat v pračce a můžete ji znovu použít. Vydrží až 1 000 praní v pračce, čímž šetří životní prostředí i peníze.

obr_1

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích