Menu

EKO odličovač: co to je a jak funguje?

Sdílet na Facebooku

17. listopadu 2022

Už jste slyšeli o udržitelném odličovači? Ušetříte tak nejen své peníze, ale především planetu. MakeUp Eraser nahradí až 3 600 odličovacích ubrousků, vydrží 3-5 let a co je nejlepší - lze jej prát v pračce.

Pokud stále používáte běžné odličovací tampony nebo ubrousky, je čas na změnu. Toto jsou 3 důvody, proč vyzkoušet MakeUp Eraser.

obr

1. Odstraňte veškerý make-up pouze vodou

S jemným ekologickým odličovačem stačí k odstranění make-upu pouze voda. Funguje na základě sacího efektu, kdy se miliony mikrovláken spojí a s pomocí teplé vody skutečně odstraní veškerý make-up pouhou vodou. Obecně platí, že čím je odličovač vlhčí a čím je voda teplejší, tím lépe funguje. Po odlíčení samozřejmě doporučujeme pokračovat v běžné péči o pleť pomocí vašich oblíbených produktů.

TIP: Pokud se vám nechce používat pouze vodu, nezoufejte. MakeUp Eraser je také ideální pro odličovací mléka, pleťové vody a dokonce i tonika. Nahradíte tak běžné ubrousky, což je pro přírodu skvělý začátek.

obr_1

2. Dobře si poradí s pleťovými maskami

Pokud vás vždycky nejvíc rozčilovalo nekonečné omývání vysychajících pleťových masek, máme pro vás dobrou zprávu. MakeUp Eraser si s nimi poradí. Stačí ji namočit do teplé vody a pleťová maska je pryč. Odstraňuje se úplně, účinně a opravdu šetrně k pokožce.

3. Výhra pro vaši peněženku

Pokud se rozhodnete pro trvale udržitelné odlíčení, nebudete již muset kupovat odličovací polštářky, pleťové vody nebo pleťové krémy. MakeUp Eraser jednoduše vyperte v pračce, například s ručníky, a můžete jej vesele používat. V tomto režimu vydrží až 1000 praní, což odpovídá zhruba 3-5 letům. Představte si, kolik peněz (a odpadu) za tu dobu ušetříte.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích