Menu

Dosáhněte perfektního obočí s NYX Professional Makeup

Sdílet na Facebooku

25. dubna 2023

Obočí se stává stále důležitější součástí každodenního líčení. Ať už se snažíte podtrhnout svůj vzhled a dodat mu na originalitě nebo jen chcete dodat definici a zvýraznit svůj no-makeup look.

Abychom dosáhli perfektního výsledku, je třeba obočí upravit a zafixovat pomocí kvalitních produktů. NYX Professional Makeup nabízí širokou škálu produktů na obočí, které pomáhají dosáhnout požadovaného vzhledu.

Novinkou v řadě produktů na obočí od NYX Professional Makeup je tónovaný gel The Brow Glue, který přichází kromě transparentního odstínu také ve dvou barvách - tmavě a středně hnědá. Tento gel na obočí má extrémní fixaci a umožňuje vytvořit dokonalý tvar a efekt laminovaného obočí. Pomocí precizního kartáčku lze obočí snadno vytvarovat a dodat mu požadovaný tvar. Jeho textura je velmi lehká a snadno se nanáší. Díky své voděodolnosti a dlouhotrvajícímu účinku je ideální volbou pro celodenní líčení.

1

Mezi bestsellery NYX Professional Makeup patří transparentní gel The Brow Glue, který umožňuje upravit a vytvarovat obočí a v této podobě také zafixovat. Pomáhá nadzvednout jednotlivé chloupky obočí, a když zaschne, je průhledný a nelepivý. Gel udržuje obočí v požadovaném tvaru až 16 hodin, a díky jeho voděodolnému složení může být použit i během horkých letních dnů u bazénu.

Dalším oblíbeným produktem je Thick It Stick It Brow Gel. Tento gel barevně tónuje, pomáhá zkrotit a vytvarovat neupraveně působící obočí, dodává mu výrazný objem a plnější vzhled. Jednotlivé chloupky působí silněji a vytváří přirozený finiš, který vydrží až 16 hodin. Kartáček zajišťuje rovnoměrné rozmístění barvy po celém obočí a gel lze vrstvit pro přizpůsobení intenzity.

Micro Brow Pencil a Precision Brow Pencil jsou dalšími produkty na obočí od NYX Professional Makeup, které pomáhají dosáhnout precizní úpravy obočí během chvilky. Micro Brow Pencil zvýrazní obočí a dodá mu upravený vzhled. Zajistí precizní úpravu i pro nejjemnější chloupky a má veganské složení. Precision Brow Pencil spolu s praktickým kartáčkem zvýrazní i ty nejtenčí chloupky, vykreslí obrysy a umožní přesné vytvarování obočí.

2

Při vytváření požadovaného tvaru obočí vám pomůže Lift & Snatch Brow Tint Pen, které vytváří tenké i silnější krátké linky působící jako skutečné chloupky. Umožňuje vyplnit i zcela prázdná místa a dodat obočí požadovaný tvar a definici. Jeho barevnou intenzitu lze upravovat a přizpůsobit ji pro konkrétní vzhled, což znamená, že s ním můžete dosáhnout líčení přirozeného i velmi výrazného. Tento produkt má flexibilní, velmi tenkou špičku pro precizní aplikaci a 16hodinovou výdrž. Zapomeňte na rozmazání nebo obtisky!

Zkosený hrot pomády na obočí Fill & Fluff Eyebrow Pomade ve tvaru slzy vám umožní vykreslit jednotlivé chloupky a vyplnit i celou plochu obočí. Štěteček pro vyčesání obočí a zapracování barvy zajistí, aby vaše obočí vypadalo přirozeně. Jemná voskovitá textura se snadno roztírá a umožní vytvořit i velmi objemný výsledek, který navíc můžete vrstvit.

Bez ohledu na to, zda preferujete přirozený vzhled nebo extra objem, produkty jako The Brow Glue, Micro Brow Pencil nebo Fill & Fluff Eyebrow Pomade vám umožní dosáhnout precizního a dlouhotrvajícího výsledku.

Vyzkoušejte produkty NYX Professional Makeup a nechte Vaše obočí vyniknout.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích