Menu

Dopřejte si pevné zdraví a imunitu

Sdílet na Facebooku

17. června 2021

Pořádná porce vitamínu C, zinku a antioxidantů, která nakopne a posílí váš imunitní systém, pročistí váš organismus a ochrání vás před stresem. To jsou nové šumivé tablety od Kneipp. Tak na zdraví.

Nakopněte svou imunitu

imunita

Jako byste snědli 4,5 pomeranče. Denní dávka šumivých tablet obsahuje 240 mg vitamínu C, 10 mg zinku a 900 mg černého bezu, takže jsou ve výsledku mnohem účinnější než samotné CéčkoTablety neobsahují lepek ani laktózu, jsou vhodné pro diabetiky a velmi rychle se vstřebávají, aniž by zatěžovaly trávení. Navíc příjemně chutnají po ostružinách a černém bezu a můžete si je dopřát ve formě horkého i studeného nápoje – co máte radši.

Výhody

  • Příjemná, neumělá chuť
  • Vitamín C + bylinný extrakt z černého bezu pro hlubší a komplexnější účinek
  • Jednoduché a pohodlné užívání ve formě drinku

Díky čemu tablety fungují?

Zinek – nepostradatelný minerál, který si tělo neumí vyrobit. Je klíčový pro 300 biochemických reakcí v lidském těle, podporuje imunitní systém a přispívá k lepšímu stavu kostí, vlasů i nehtů.
Černý bez – zázrak plný antioxidantů, vitamínu C a vlákniny, který pročistí organismus, stabilizuje buněčné stěny a posílí imunitní systém.

Bez

Obsah balení: 20 tablet

Náš tip: vyzkoušejte další doplňky stravy od značky KNEIPP.

Věděli jste, že černý bez má ochranou moc? Říká se, že pokud stojíte pod bezem, neuhodí do vás blesk. Lidé si černý bez sázeli kolem stromů, aby byli chránění před blesky i zlými čarodějnicemi. Podle mnohých klášterních léčitelů je bez černý univerzálním léčivem na téměř jakoukoli chorobu.

Podpořte svou obranyschopnost

obr_2

Brusinková nálož vitamínů a antioxidantů. Jediná tableta obsahuje 160 mg vitamínu C a extrakt z brusinek. Díky výtažku z brusinek jsou tablety ve výsledku mnohem účinnější než samotné CéčkoTablety neobsahují lepek ani laktózu, jsou vhodné pro diabetiky a velmi rychle se vstřebávají, aniž by zbytečně zatěžovaly trávení. Navíc příjemně chutnají po brusinkách a vychutnáte si je ve formě osvěžujícího studeného nápoje.

Výhody

  • Příjemná, neumělá chuť
  • Vitamín C + extrakt z brusinek pro hlubší a komplexnější účinek
  • Jednoduché a pohodlné užívání ve formě drinku

Díky čemu tablety fungují?

Brusinky – zázračné bobule, které mimo jiné potlačují únavu, posilují imunitu, snižují krevní tlak a působí antibakteriálně a protizánětlivě.

brusinky

Obsah balení: 20 tablet

Náš tip: Vyzkoušejte další doplňky stravy od značky KNEIPP.

Věděli jste, že brusinky pro svět objevili američtí indiáni? Podle indiánských legend sytě červenou bobuli brusinky ze svého zobáku upustila bílá holubice. indiáni to považovali za boží znamení. Nejprve brusinky využívají k hojení rad, postupně ale objevili také další léčebné účinky. Časem pak do tajů brusinek zasvětili i Evropany.

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích