Menu

domol – prací a čisticí prostředky pro každý den

Sdílet na Facebooku

5. dubna 2021

Krása je pečovat nejen o sebe, ale i o svůj domov. S čistotou vám zaručeně pomohou produkty naší privátní značky domol, které do vaší domácnosti jako mávnutím kouzelného proutku vrátí čistotu, lesk a svěžest.

Nejen neuvěřitelná účinnost, ale i nejnižší cena, která rozhodně neubírá na kvalitě těchto produktů. Produktová řada domol nabízí něco pro každou potřebu, včetně mnoha speciálních produktů, jako jsou ekologické čističe nebo výrobky myslící na ultra citlivou pokožku.

S domolem se doma cítíte pohodlně

Péče o domácnost a všechny úkony s tím spjaté mají vlastní filosofii. Někteří to mají rádi, dokáží si při úklidu odpočinout a vypnout hlavu, jiní to považují za vyčerpávající, nepříjemné a rádi povinnost uklízet odkládají na pozdější dobu. A hádejte co? Je to naprosto normální, neboť každý jsme jiní. Každý jsme individuální – stejně jako naše výrobky.

S domolem jste blíže udržitelné domácnosti

Společnost ROSSMANN neustále pracuje na tom, aby byly jeho výrobky a obaly značek udržitelné. V oblasti praní a čištění nejde jen o spotřebě vody, ale také o vhodně zvolené výrobky. Proto je důležité, abyste si vybírali produkty s udržitelnými vlastnostmi. Jaké označení  můžete nalézt na výrobcích domol?

  • Více než 30 plastových obalů značky domol je vyrobeno ze 100 % recyklátu.
  • DAAB je certifikace německého svazu alergiků, která označuje produkty pro citlivou pleť. Receptura takových produktů neobsahuje parfemaci, aromata, éterické oleje, konzervační látky, barviva ani další dráždivé látky.
  • ECOLABEL je oficiální označení Evropské unie, která mapuje výrobky a služby šetrné k životnímu prostředí.
  • Označením Vegan zaručujeme, že výrobek neobsahuje žádný živočišný produkt.
  • Modrý anděl (Der Blaue Engel) je nejstarší ekoznačka na světě a uděluje se výrobkům a službám, které jsou ve všech směrech šetrné k životnímu prostředí a splňují zdravotní a bezpečnostní standardy.

certifikace

Filosofie domolu

  • Víme a respektujeme, že ne každý rád uklízí a každý z nás uklízíme jinak.
  • Zastáváme názor, že všechno nemusí být vždy dokonalé. Buďte v klidu, uvolněte se a najděte si svůj vlastní styl v oblasti uklízení.
  • Čištění by pro vás nemělo být vědou, a proto vyrábíme produkty, které budou jasně zaměřené a lehce se budou používat.
  • domol je zaměřen na všechny – ženy, muže, rodiny, seniory, mladé lidi. Najdete tak u nás vše, co k úklidu a pro své potřeby potřebujete.

Myslíme to vážně. Garantujeme tak kvalitní produkty za lákavě nízkou cenu.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích