Menu

Buďte jako profesionál

Sdílet na Facebooku

24. října 2020

Pro dosažení profesionálního líčení, které vytvoříte z pohodlí domova, přichází NYX Professional Makeup se všemi k tomu potřebnými produkty! Je však důležité dodržet správný postup. V tom, jak dosáhnout dokonalého make-upu, radí Natalia Erdelyan, NYX PMU profesionální make-up artistka.

Pro-TIP: „Vybírejte odstín svého make-upu chytře! Nikdo nechce vypadat tak, že jeho obličej svým odstínem nepasuje ke zbytku těla. Nejlepším způsobem, jak pro sebe vybrat ten správný odstín, je jeho vyzkoušení na linii spodní čelisti či dekoltu. Nezapomeňte vyčkat alespoň 30 sekund, kdy může dojít k oxidaci a make-up může změnit svou barvu. Pokud se rozhodujete mezi dvěma odstíny – vyberte ten světlejší – vždy je možné jej finálně ztmavit za pomoci bronzingu.“ Natalia Erdelyan, NYX PMU profesionální make-up artistka.

Can’t Stop Won’t Stop Full Coverage Foundation je lehký, vysoce krycí a voděodolný make-up s matným finišem. Přesně takový, který s vámi udrží tempo za každé situace, a to až 24 hodin! Navíc je 100% vegan!

make-up

Dalším krokem je použití Can’t Stop Won’t Stop Contour Concealer, vysoce pigmentovaného korektoru pro zakrytí viditelných nedokonalostí, projasnění T-zóny a oblasti pod očima (světlejší odstín) a konturu obličeje (tmavší odstín).

korektor

Natalia radí: „Použijte Studio Finishing Powder pro bezvadný matný finiš vašeho make-upu, nebo se nechte inspirovat mými triky. Jemná aplikace přes vrstvu ubrousku zajistí zmatnění vaší oblíbené lesklé rtěnky. Nebo pokud si přejete větší objem řas, aplikujte jej na první vrstvu nanesené řasenky, počkejte, až zaschne, a pro mega objem naneste její druhou vrstvu. Perfektním pomocníkem je také při aplikaci glitrů. Předtím, než se třpytky rozhodnete nanést na oční víčko, aplikujte dostatečnou vrstvu pudru pod oči. Ten dokáže přebytečné třpytky zachytit a jakmile budete hotovi, pomocí štětce odstraňte vrstvu pudru zpod očí a zajistíte si, že váš dokonalý make-up nic neohrozí!“

Vyberte si svůj odstín ve vybraných prodejnách ROSSMANN!

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích