Menu

Až ke kořenům

Sdílet na Facebooku

12. srpna 2020

Vychutnejte si sílu přírody s naší přírodní kosmetikou značky Alterra, která se soustředí na to podstatné – ingredience, které nadělila sama příroda. Na jejich účinek i kvalitu se můžete spolehnout.

Výrobky naší privátní značky Alterra poskytují přirozenou péči a jsou složeny z kvalitních surovin pocházejících převážně z kontrolovaného biologického zemědělství nebo z lesního sběru. Ve výrobcích se používají pouze rostlinné oleje, jejichž složení odpovídá přirozené lipidové vrstvě pokožky. Navíc většina výrobků nese ochrannou známku vegan.

Aktivní ingredience se starají o to, aby byl účinek kosmetického produktu viditelný. Háčkem však může být míra koncentrace dané látky. Jednoduše řečeno, tak ani sebeúčinnější aktivní ingredience, které bude ve výrobku minimálně, nepovede k očekávanému účinku. Je proto důležité zaměřit se na složení každého produktu.

 

NATRUE – pečeť, které můžete věřit

Každý, kdo si koupí přírodní kosmetiku, chce mít jistotu, že právě tento produkt splňuje vysoké standardy kvality, kterými se přírodní kosmetika má vyznačovat. Mezinárodní nezisková organizace Natrue svým logem garantuje vysokou kvalitu přírodních kosmetických produktů. Produkty, které nesou toto označení, musí být nejméně ze 75 % přírodní. A přesně tuto pečeť naleznete u našich produktů Alterra.

Více si o této pečeti můžete přečíst zde.

natrue

BEZ mikroplastů

Kosmetika, která nese tuto pečeť, jsou produkty, jejichž receptury neobsahují žádné mikroplasty. Přesně na takovéto označení by se měl dívat člověk, kdo chová v srdci lásku k životnímu prostředí. Cílem společnosti ROSSMANN je do budoucnosti označovat všechny své značky kosmetiky touto pečetí. Většina produktů značky Alterra však tuto pečeť již nese.

Více si můžete přečíst zde.

bez mikroplastů

Vezeme se na zelené vlně

Jsme rádi, že se naše privátní značky Alterra a enerBiO mezi prvními v České republice pyšní pečetí za udržitelné podnikání. Certifikát kvality našich brandů udělila mezinárodní organizace GREEN BRANDS, která se stará o lepší povědomí spotřebitelů o udržitelných značkách přátelských k životnímu prostředí.

Více si můžete přečíst zde.

obr_1

 

Buďte blíž svému zdraví díky našim přírodním produktům.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích