Menu

Adventní soutěž o české vánoční ozdoby Koulier

Sdílet na Facebooku

29. listopadu 2022

Skočte do prodejny ROSSMANN a vyhrajte svoji vlastní kolekci vánočních ozdob!

Nakupte ve své prodejně ROSSMANN české, skleněné, ručně foukané vánoční ozdoby v barvách, které k vám ladí. Tvořte vánoční aranže ve vašich domovech a s ozdobami Koulier, které jste si koupili v prodejně ROSSMANN a vyhrajte svoji vlastní kolekci 144 ozdob a dalších 9 cen.

1

Vytvořené aranže s použitím vánočních ozdob Koulier zakoupených v prodejnách ROSSMANN posílejte na email vanoce@koulier.cz. Soutěž vyhlašuje společnost Atelier – S, a.s., soutěž probíhá od 28. listopadu 2022 do 30. prosince 2022. Vyhlášení soutěže proběhne 5. ledna 2023 a výsledky budou zveřejněné na sociálních sítích a na webu www.koulier.cz.

Vyhrává 10 účastníků soutěže, poslané aranže hodnotí porota ve složení: Kateřina Šrámková, obchodní ředitelka, Koulier, Hana Kubičková, marketingová specialistka, Koulier, Olga Stanley, manažerka komunikace, ROSSMANN, Václava Svobodová, specialistka interní a externí komunikace, ROSSMANN, Monika Dvořáková, fotografka, správa sociálních sítí, Koulier.

Prvních pět výherců si bude moci ve sklárně Koulier v Oflendě v okrese Chrudim v době od 1. února do 31. května 2023 za pomoci foukačů a malířek vytvořit svoje vlastní vánoční ozdoby.

 1.CENA - Vlastní kolekce vánočních ozdob různých tvarů a dekorů o počtu 144 kusů.

 2.-5.CENA - 1 druh vánoční ozdoby ve tvaru baňky v počtu 36, 24 nebo 12 kusů.

 6.-10.CENA - Rodinná vstupenka na akci Příběh vánočního stromečku na Zámku Loučeň, na tento či další ročník.

Tak skočte do drogerie ROSSMANN a vyhrajte svoji vlastní kolekci vánočních ozdob. Stejně, jako Dominika Moldaschlová, která se na tu svoji kolekci pečlivě připravila. Miluje Island a tak podle jejícho návrhu sklárna Koulier vytvořila Severskou kolekci. Ta se natolik zalíbila, že ji zařadili mezi kolekce, které prodává v Koulier prodejnách i na eshopu. Jmenuje se Severská kolekce.  „Co víc si přát, než ve světle vánočních světel pozorovat na stromečku polární záři, navštívit elfy v jejich domečcích, vystoupat na sopku Hengill, vnímat ledovou krásu islandských řek a cítit teplo jejich vlněných svetrů“, popisuje radost z výhry a z nových ozdob Dominika.

2

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích