Menu

Pokožka je Vaše základní sportovní výbava – ukažme jí respekt s novým adidas Active Skin & Mind Support System

Sdílet na Facebooku

31. března 2023

adidas vyvinul inovativní řadu aktivních sprchových gelů, které pomáhají kůži v obnově hydratace a rebalancují smysly po tréninku

Navzdory pozitivnímu benefitu pro naše těla může pravidelné cvičení vést k napětí kůže, přílišnému zatížení a nadměrnému mytí. Studie odhalily fakt, že atleti nepřemýšlejí o své kůži jako o součásti své sportovní výbavy, a to i přesto, že je největším orgánem našeho těla.

1

Je načase začít nahlížet na péči o tělo, před sportem i po něm, jako na nedílnou součást naší sportovní rutiny. Nová řada Active Skin & Mind od značky adidas nabízí funkční produkty pro tvrdě pracující sportovce. Jejich složení pomáhá měnit pasivní předtréninkovou přípravu i potréninkový odpočinek v aktivní, holistické rituály.

Sprchové gely z řady Active Skin & Mind byly pečlivě vědecky vyvinuty tak, aby společně fungovaly jako aktivní podpůrný systém. Abychom zajistili, že adidas Active Skin & Mind napomůže dosáhnout optimálního výkonu i regenerace kůže, byla řada testována atlety v extrémních podmínkách.  Před fyzickou aktivitou naši pokožku i mysl připraví, po tréninku poskytne osvěžení a uvolní mysl.

2

Produkty z dermatologicky testované řady Active Skin & Mind obsahují unikátní komplex glycerolu a kyseliny hyaluronové. Tyto ingredience, přirozeně aktivní v pokožce, pomáhají s rychlým obnovením hydratace a chrání před jejím vysušováním. Produkty obsahují navíc přírodní esenciální oleje podtrhující holistické spojení těla a mysli. Esenciální oleje probudí před tréninkem vaše smysly a po něm pomohou pokožce i mysli zůstat svěží a zrelaxované. Vyberte si sprchový gel přesně podle Vašich potřeb.

3

Sprchové gely Active Skin & Mind byly vytvořeny pro atlety, jejich čisté složení neobsahuje sulfáty, jsou tak vhodné i pro citlivou pokožku. Složení jsou veganská, z 98 % rozložitelná a balena ve 100 % recyklovaných materiálech.

Objevte i Vy tuto inovativní řadu aktivních sprchových gelů, které pomáhají kůži v obnově hydratace.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích