Menu

5 tipů pro dokonalou manikúru

Sdílet na Facebooku

7. července 2020

Nestíháte letní drink s přáteli? Podkladová báze, barevný lak, vrchní lak... Proč používat velké množství lahviček, když je bleskurychlá manikúra na dosah?
 

Insta-Dri laky na nehty jsou odolné proti odlupování a mají dlouhotrvající efekt, takže s nimi můžete vyrazit kamkoliv a kdykoliv. I když jste neustále v pohybu, budete připravena se štětečkem Insta-Dri, který pokryje vaše nehty jedním tahem. Jeden tah štětečku, jedna vrstva laku a jste připravena! Na nehtech zasychá již do 60 sekund!

Tak ve zkratce, než taxi znovu zavolá!

Důležité je především neponičit si svoje přírodní nehty a nehtové lůžko. Postarejte se o ně správně nyní i s 25% slevou na veškerou péči na nehty od Sally Hansen.

  • Nehty si zkraťte pomocí pilníku na délku, která vám bude vyhovovat. Chce to trochu trpělivost, rozhodně si práci neurychlujte kleštičkami na nehty nebo nůžkami, které konce roztřepí. Z pilování budou vaše ruce a nehty plné prachu, kterého je potřeba se zbavit.

pilník

  • Povrch nehtu musí být dokonale čistý, jinak lak na nehet správně nepřilne. Zbavte nehet drobných nečistot a prachu z předchozího pilování, například vatovým tampónkem a zpevňujícím odlakovačem Sally Hansen.

péče

  • Pro dokončení úpravy vašich nehtů použijte Instant Cuticle Removerkterý během 15 vteřin odstraní odumřelou kůžičku a vyživí a zklidní pokožku kolem nehtu. Použijte naše vitaminové posilující sérum Hard As Nails pro jejich zpevnění a posílení.

lak na nehty

  • A teď je načase vybrat tu správnou barvu. Zvolte jeden z trendy odstínů řady Insta-Dri s vylepšeným složením 3 v 1, obsahující také podkladovou bázi a krycí lak. V jediném kroku prodlouží dobu, kdy vám lak vydrží a dodá vašim nehtům lesk. Ve škále nádherných odstínů si vždy přijdete na své – od jemně neutrálních až k zářivým tónům, Insta-Dri je zde pro každou příležitost!

laky na nehty

  • Pro ještě lepší krytí a výdrž naneste jednu vrstvu vašeho oblíbeného odstínu barevného Insta-Dri laku a na závěr zvyšte odolnost proti odlupování pomocí rychleschnoucího vrchního laku Insta-Dri Top Coat.

péče

 

Dopřejte svým nehtům tu správnou péči

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích