Menu

5 tajemství korejské čistoty

Sdílet na Facebooku

31. července 2019

Péče o pokožku obličeje by měla být rutinou každé ženy. V Koreji je pokožce věnovaná vysoká pozornost a každodenní péče o ní je považována za malý obřad. Zářivě hladká a dokonale krásná – kůže korejských žen je považována za ideál krásy. Je to otázka genů? Vůbec ne. Takovou pokožku můžete mít i vy.
Krok 1: Použijte čistící pleťový gel

Začněte čištěním. Možná to zní jako klišé, ale rutinní čištění pleti je základem jakékoli obličejové péče. Naneste trochu čistícího pleťového gelu a krouživými pohyby jej vmasírujte do pokožky a odstraňte tak zbytky make-upu, nečistot a staré kůže. SUNSU čistící pleťový gel jemně, ale do hloubky vyčistí vaše póry a olej z čajovníku napomáhá vyjasnit pokožku.

Čistící gel

Krok 2: Naneste pleťovou vodu

Jakmile bude vaše pokožka čistá, přichází na řadu SUNSU pleťová voda, která odstraňuje poslední zbytky nečistot. Pár kapek naneste na vatový tamponek a jemnými tahy naneste pleťovou vodu po celé ploše obličeje. Směr volte vždy od středu ven (od nosu k uším). Pleťová voda reguluje hodnotu ph, kyselina hyaluronová a aloe vera pokožku zvlhčuje a činí ji tak citlivější na živiny v dalším kroku.

Pleťová voda

Krok 3: Aplikujte pleťové sérum

Třetím a často opomíjeným krokem je pleťové sérum, které pokožku zklidní, intenzivně revitalizuje, dodá jí potřebné živiny a důkladně ji připraví na další krok.

Toner

Krok 4: Naneste látkovou masku

SUNSU látková maska s funkcí Korean Hydration Solution pokožku hydratuje a po jejím sejmutí bude vaše pleť zřetelně svěžejší. Jelikož se jedná o látkovou a nikoli „roztírací“ masku, složky v ní obsažené se pomaleji odpařují a všechny potřebné látky tak lépe proniknou hluboko do pokožky.

Maska

Krok 5: Použijte denní krém

Nastává poslední krok a tím je aplikace denního krému, který pokožku chrání a pečuje o ní zároveň. Krém na vaší pokožce vytvoří ochrannou bariéru a Centella Asiatica (Pupečník asijský) napomáhá k úplné regeneraci.

Krém

 

Tak co. Stane se tato nová limitovaná řada vaším korejským miláčkem?

 

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích