Slevové kupony v novém kabátku: zjednodušili jsme jejich fungování

Co jsou slevové kupony a kde je najdete

Slevové kupony najdete ve své mobilní aplikaci ROSSMANN CLUB nově v sekci ‘Kupony’. Jedná se o různé druhy slev (15% sleva za věrnost, sleva na produkty, apod. ), které můžete aktivovat za vámi nasbírané body v rámci vašeho účtu ve věrnostním programu.

Nezapomeňte však, že vámi vybrané slevové kupony za body je nutné aktivovat před samotným nákupem. Poté stačí již jen předložit vaši kartu v mobilu na pokladně při placení vašeho nákupu. Kupony, které nejsou za body, máte aktivované automaticky. Pro jejich využití tedy stačí pouze předložit kartu v mobilu při placení.

Vánoční kupón

Kupon za body, který je nutné nejdříve ručně aktivovat.

Narozeninový kupón

Automaticky aktivovaný kupon, pro který body nepotřebujete.

Co jsme pro vás vylepšili

Slevové kupony nově najdete v navigaci pod ikonou “Kupony” (dříve stránka “Můj účet”). Pokud budou v aplikaci k dispozici nové kupony, upozorníme vás pomocí bílého kolečka překrývající ikonu sekce.

Dalším zjednodušením práce s kupony je jejich seskupení do hromadné sekce. Kupony jsou seřazeny dle data expirace od toho s nejkratší platností po kupon s platností nejdelší.

Aktuální stav bodůKarta v mobilu

Slevové kupony za body: aktivace a deaktivace

Podrobnosti o slevovém kuponu za body

Více informací o daném slevovém kuponu za body zjistíte kliknutím na tlačítko ‘Podrobnosti’.

kupon3

Nyní vidíte detail slevového kuponu za body. I zde je možné slevový kupon rovnou aktivovat či deaktivovat. V případě nedostatečného stavu vašich bodů, vás aplikace upozorní přímo v detailu kuponu.

Aktivace kuponu
Deaktivace kuponu
Nedostatek bodu

Pomozte společně s námi

V případě právě probíhajícího charitativního projektu se v sekci ‘Kupony’ objeví jako první v seznamu charitativní kupon s označením KDE SRDCE POMÁHÁ. Kliknutím na tento kupon se dostanete do charitativní sekce, kde můžete svými body přispívat jednotlivým projektům.

Kde srdce pomáhá
Který projekt si vyberete?

Odpovědi na vaše nejčastější otázky naleznete zde, případně nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo mailem.

Kontakty

V případě dotazů ohledně nových kuponů nás neváhejte kontaktovat:

info@rossmann.cz

(+420) 800 767 626

(Linka je k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hod.)