Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 18:00

Napište nám Nejbližší prodejny

Co je ROSSMÁNEK?

S láskou pečujeme o maminky a jejich děti.

Očekáváte v blízké době narození miminka nebo již o nějaké děťátko pečujete? Pak se zapojte do nového věrnostního programu ROSSMÁNEK, který Vám každý měsíc přinese řadu výhod, slevových akcí, soutěží a dárků!

Věrnostní program ROSSMÁNEK je určen nastávajícím maminkám a rodinám s dětmi do 3 let. Mohou se do něj zapojit i ti, kteří o nějaké děťátko ve svém okolí pečují, třeba dědeček s babičkou nebo rodinní přátelé. 

Jaké výhody Vás s Dětským věrnostním programem čekají?

  • Jednorázová 10% sleva na první nákup na vybraný dětský sortiment, a to i na akční výrobky s věrnostní kartou.
  • Pravidelné měsíční slevy pro děti.
  • Každý měsíc výhody ve fotoshopu ROSSMANN.   
  • Možnost zapojit se do soutěží o zajímavé ceny.
  • Slevy u našich partnerů.

Zaregistrujte se a získejte speciální slevy a výhody

Nejprve si vyzvedněte věrnostní kartu ROSSMÁNEK na naší prodejně. Vyplňte registrační formulář na www.rossmann.cz Po 48 hodinách od registrace můžete využít jednorázovou slevu 10 % na první nákup dětského sortimentu, a to i na akční výrobky s věrnostní kartou a spoustu dalších výhod.

Registrovat se

Prohlédněte si naše akční letáky

Zajistěte sobě i svému děťátku hodnotnou a láskyplnou péči za skvělé ceny. Každý měsíc pro Vás připravujeme výhodnou nabídku produktů, kterou jsme pro lepší přehlednost rozdělili do 4 kategorií. Naleznete zde vše od speciální kosmetické péče, šetrných čisticích či pracích prostředků, kvalitní dětské výživy až po širokou nabídku plen a doplňkového sortimentu.