Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny

V Brandýse nad Labem se otevře 126. prodejna ROSSMANN

Ve čtvrtek 15. září 2016 síť drogerií parfumerií ROSSMANN slavnostně otevře v Brandýse nad Labem svou 126. prodejnu. Při příležitosti zahájení provozu si zákazníci mohou užít speciální dárky a bohatý doprovodný program. Nová prodejna sídlí v Průmyslové ulici vedle Tesca a nabízí prodejní plochu o velikosti 370 m2.

Otevřením prodejny v Brandýse nad Labem posilujeme naši síť poboček v okrese Praha – východ, kde jsme doposud působili ve městech Říčany a Kostelec nad Černými lesy. Snažíme se zajistit pohodlnou dostupnost co největšímu množství zákazníků, z toho důvodu plánujeme do konce tohoto roku zahájit provoz prodejen ještě v několika dalších městech,“ říká marketingová manažerka společnosti ROSSMANN Kateřina Olšáková.

TZ_nova_agentura

Provoz nové prodejny v Brandýse nad Labem bude zahájen ve čtvrtek 15. září 2016 v 8 hodin ráno. Pro zákazníky je připraven speciální leták se slevami platný od 15. do 18. září 2016. Rovněž získají 10% slevu na celý nákup, kterou obdrží přímo na pokladně. Prvních 1 000 zákazníků bude navíc odměněno dárkem. Pro všechny návštěvníky je také přichystán doprovodný program. Děti si mohou užít oblíbené malování na obličej, jejich maminky mohou zase ochutnat produkty zdravé výživy. Exkluzivně si rovněž mohou zakoupit nově prodávané štětce Blogerky roku 2016 Petry Lovely Hair. Doprovodný program bude probíhat ještě během pátku.

Otevírací doba prodejny je po celý týden od 9 do 20 hodin. Těžištěm sortimentu je dekorativní kosmetika včetně privátní značky pro mladé dívky Rival de Loop YOUNG či značek Revlon a Revolution, dále pak široký výběr produktů v péči o tělo, pokožku a vlasy pro ženy i muže, dětská výživa, příkrmy a kosmetika, výrobky papírové a dámské hygieny. Zařazen je rovněž doplňkový sortiment jako punčochové zboží Bellinda, dárkové předměty Albi, produkty pro kuchyň a rozšířená produktová řada zdravé výživy. Zcela nově si na této prodejně budou zákazníci moci vybrat z více než 350 druhů BIO potravin privátní značky EnerBio.

Drogerie parfumerie ROSSMANN

Druhý největší německý drogistický řetězec ROSSMANN provozuje v šesti evropských zemích více než 3 500 prodejen a zaměstnává téměř 48 000 pracovníků. V roce 1994 společnost ROSSMANN expandovala na český trh, kde v současnosti provozuje 126 prodejen s více než 720 zaměstnanci. Více informací naleznete na www.rossmann.cz.

Ke stažení:

« zpět