Zákaznická linka
800 767 626
pracovní dny: 8:00 - 17:00

Napište nám Nejbližší prodejny

ROSSMANN spouští vánoční věrnostní kampaň plnou Trollů

Síť drogerií parfumerií ROSSMANN připravila pro své zákazníky novou vánoční kampaň, která nese název „Trollové jsou tu!“. Kampaň je spojena s novým animovaným filmem Trollové a poběží od 17. října do 31. prosince 2016. Po dobu 11 týdnů mohou zákazníci za uskutečněné nákupy v jakékoliv prodejně ROSSMANN sbírat body, díky kterým si budou moci za zvýhodněnou cenu pořídit plyšáky a skleničky s hlavními postavami filmu.

S koncepcí i grafickou podobou kampaně přišlo marketingové oddělení společnosti ROSSMANN na základě zakoupení licence na postavy Trolls u společnosti Seri Jakala. Kampaň se objeví v celostátních rádiích, tisku i online prostoru a na POS materiálech.

„Nová vánoční kampaň potěší především děti našich zákazníků, kteří budou mít z plyšáků a skleniček s  novými filmovými hrdiny největší radost. Kampaň ale jistě ocení i všichni dospělí, kteří mohou v předvánočním období nakoupit hezké dárky pod stromeček za zvýhodněné ceny. Po dvou letech se tak opět vracíme k filmové tematice,“ uvádí marketingová manažerka Kateřina Olšáková.

TZ_Detsky_usmev_slavnostni_zahajeni2016_foto1

Za každých 100 korun nákupu obdrží zákazníci 1 bod do hrací karty, kterou dostanou v prodejnách. Při koupi speciálně označených výrobků pak obdrží další body navíc. Nasbírané body je možné proměnit za slevy na vybrané produkty, které zdobí postavičky Poopy a Branch.

Nový animovaný film Trollové uvede filmové studio DreamWorks v České republice 4. listopadu 2016. Hlasy hlavním postavám propůjčil Justin Timberlake a Anna Kendricková. Oficiální písní filmu se stala „Can‘t stop the feeling“ právě od Justina Timberlakea.

10 bodů     Dvě velké skleničky s Branchem za 99,90 Kč
    Dvě malé skleničky s Poopy za 69,90 Kč
    Plyšák Poopy nebo Branch za 139 Kč
24 bodů     Dvě velké skleničky s Branchem za 29,90 Kč
    Dvě malé skleničky s Poopy za 19,90 Kč
    Plyšák Poopy nebo Branch za 39,90 Kč

Běžná cena plyšáků je 349 korun, skleniček s Branchem 199 korun a skleniček s Poopy 149 korun.

Drogerie parfumerie ROSSMANN

Druhý největší německý drogistický řetězec ROSSMANN provozuje v šesti evropských zemích více než 3 500 prodejen a zaměstnává téměř 48 000 pracovníků. V roce 1994 společnost ROSSMANN expandovala na český trh, kde v současnosti provozuje 127 prodejen s více než 720 zaměstnanci. Více informací naleznete na www.rossmann.cz.

Ke stažení

« zpět