gtm pixel gtm pixel

Praní – výkon hodný superhrdinů?

Sdílet na Facebooku

13. října 2021

Zapojte se do soutěže a vyhrajte dalšího z pomocníků na špinavé prádlo – novou pračku se sušičkou značky Beko!

Vyprat, pověsit, vysušit, posbírat, vyžehlit, vyprat, pověsit, vysušit, vyžehlit... nekonečný koloběh. A co teprve, když do toho přibyde skvrna na oblíbené košili? Nebo je potřeba dát pozor na jemné dětské prádlo? A co se zapoceným tričkem po sportu? Praní někdy může být pořádný výkon hodný superhrdinů. Ti naši vám v tom rádi pomůžou!

Více informací o soutěži najdete zde.

Schopnost šetrného praní - Woolite

Všichni máme oblečení, které si chceme nechat na dlouhou dobu. Může být zklamáním, že bez ohledu na to, jak pečlivě je oblečení práno v pračce, stále se může zmenšovat, roztahovat, blednout a časem ztratit střih a ten skvěle padnoucí pocit!  Woolite dodá vašim oděvům správnou rovnováhu mezi čistotou a péčí. Oblečení, které tak milujete, může vypadat déle jako nové díky jedinečnému složení s keratinem.

Schopnost bezpečného praní pro miminka a alergiky - Lovela Baby

Značka Lovela Baby, zlatý partner České pediatrické společnosti, se specializuje na prostředky, které maminkám ulehčují péči o jejich miminka od prvního dne jejich života. Její produkty jsou hypoalergenní, dermatologicky testované a účinně odstraňují nečistoty při všech pracích teplotách. Jejich složení tudíž ocení také všichni, kteří trpí alergiemi nebo atopickou dermatitidou.

Schopnost dezinfekce - Lysol

Běžné prací prostředky čistí prádlo od nečistot, přidávají vůni a mohou dále měnit vlastnosti textilií, například je změkčovat. Zdaleka však neodstraňují všechny zárodky obsažené v textilu. Abychom udrželi naše blízké a náš domov v bezpečné čistotě, je velmi žádoucí přidat do prádla také dezinfekční prostředek na praní. Dezinfekce na prádlo Lysol účinně odstraňuje 99,9 % bakterií a virů* a zároveň je šetrný k prádlu, neobsahuje chlór.

Schopnost péče o textil - Vanish

Ať už zasáhne náhoda, nebo nemotornost, flíčky na oblečení nikdy nepotěší. Naštěstí si v takových situacích už vrásky dělat nemusíme. Stačí skvrny před praním potřít růžovým Vanish Oxi Action, chviličku počkat – ideálně si zatím naplnit pračku, a poté vše vyprat na odpovídající prací cyklu dle pokynů na cedulkách. A nemusíte se bát, ani pokud výrobce doporučuje jen praní na nízké teploty, Vanish Oxi Action totiž skvěle funguje i při 30 °C a kratších cyklech, ke tkaninám je šetrný, a ještě rozzáří jejich barvy.

Schopnost péče o pračku – Lanza a Calgon

Bez automatické pračky si fungování domácnosti už dnes neumíme představit. Denně dbáme o čistotu  prádla, ale často zapomínáme na to, že aby pračka dobře prala, potřebuje trochu péče. Používejte Čistič pračky Lanza, pro zbavení se nečistot uvnitř přístroje a zajištění svěžesti. Použitím změkčovačů vody řady Calgon předejdete usazování špíny, vzniku vodního kamene a nepříjemnému zápachu. Zajistíte tak pro vaši pračku dlouhý život. 

*Dezinfekční prostředek ve spreji *Lysol: viry na tvrdých neporézních površích. Dezinfekční prostředek na prádlo Lysol: specifické viry - virus RSV, koronavirus způsobující přenosné gastrointestinální onemocnění (TGE) a virus SARS-CoV-2 způsobující onemocnění covid-19, virus herpes simplex typu 1 a virus chřipky H1N1.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích