Objevte širokou škálu chutných biopotravin Alnatura pro děti a batolata

Sdílet na Facebooku

3. července 2018

Od konce března můžete najít na vybraných 32 prodejnách ROSSMANN širokou nabídku dětské výživy Alnatura. V sortimentu Alnatura najdete vše, co Vaše dítě potřebuje pro každodenní pestré stravování, např. mléčnoobilné a obilné kaše, ovocné příkrmy*, zeleninové a masozeleninové přesnídávky**, čaje a sušenky. Jednoduché recepty jsou složené z limitovaného množství ingrediencí, takže zaručí Vašemu dítěti postupné navykání na nové potraviny a chutě.

Značka Alnatura je synonymem pro kvalitní bio potraviny z Německa, které se vyznačují vysokou kvalitou, neobsahují škodlivé látky, emulgátory a žádné geneticky modifikované suroviny. Výroba probíhá s ohledem na životní prostředí a šetrné zpracování jednotlivých surovin. Společnost Alnatura si zakládá na naprosté transparentnosti, která se týká, jak přesného složení všech produktů, tak informací o původu surovin.

Společnost Alnatura přináší kvalitní kojeneckou výživu již více než 20 let - již od počátku ve 100% biokvalitě. Dětská výživa značky Alnatura splňuje nejen požadavky na bio kvalitu výrobků z nařízení EU o ekologickém zemědělství, ale i přísné kritéria německých ekologických zemědělských společností Bioland, Demeter nebo Naturland.

alnatura1

Barevné rozlišení různých druhů přesnídávek

znaceni_alnatura

* slazené pouze přirozeně se vyskytujícími se cukry
** bez přidané soli

Produkty Alnatura seženete na vybraných prodejnách ROSSMANN.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích