Menu

Je krásné o sebe pečovat s láskou

Sdílet na Facebooku

16. února 2022

Pro členy ROSSMANN CLUBu nyní přinášíme nový věrnostní program, ve kterém můžete získat krásné kosmetické taštičky již od 49,90 Kč! Sbírejte body za nákup v naší aplikaci ROSSMANN CLUB a pořiďte si ne jednu, ale klidně všechny kosmetické taštičky!

Kosmetická taštička je praktickým pomocníkem každé ženy. Každá z nás si chce ve své kosmetice udržet pořádek nejen doma, ale i na cestách.

obr_1

Různé velikosti kosmetických produktů volají po různě velikých kosmetických taštičkách. Proto vám ve věrnostním programu nabízíme taštičky všech velikostí, od těch nejmenších na dekorativní kosmetiku, středních pro každý den až po ty největší na cestování.

obr_2

Staňte se členem ROSSMANN CLUBu, sbírejte virtuální body do mobilní aplikace a pořiďte si tyto kosmetické taštičky za výhodnou cenu! Uchovávejte svoje kosmetické přípravky ve stylové rozkládací kosmetické taštičce v barevné kombinaci černé a rose gold, v elegantní sadě tří taštiček s krajkovým vzorem či v triu taštiček v barvě iced mango.

obr_3

Jste milovnicí růžové? Vyberte si trio taštiček v růžových barvách a s květinovým vzorem či dvojici rose gold taštiček s krajkou a roztomilými puntíky. Pokud máte ráda přehled o vaší kosmetice bude pro vás ideální duo průhledné tělové a květinové taštičky!

obr_4

Více informací najdete zde.

Akce trvá do 24. 5. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Zobrazit všechny články

Líbí se vám náš obsah? Sledujte nás na sociálních sítích