Menu

Sunozon

Sprej na opalování Med SPF50+

200 ml
Popis

Velmi vysoká ochrana pro sluncem citlivou, neopálenou pokožku. Pro alergickou pokožku **.
Bez vůní. Voděodolný.

** Testováno a potvrzeno v dermatologických testech na kůži náchylné k alergiím.
*** Snižuje riziko podráždění pokožky související se sluncem a je také vhodný pro osoby se sklonem k mallorskému akné a sluneční alergii (polymorfní světelná dermatóza).

Vlastnosti
BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ BEZ HLINÍKOVÝCH SOLÍ
BEZ MIKROPLASTŮ BEZ MIKROPLASTŮ
BEZ SILIKONŮ BEZ SILIKONŮ
VEGAN VEGAN
Složení

Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Dicaprylyl Ether, 1,2-Hexanediol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylhexyl Butamido Triazone, Sodium Stearoyl Glutamate, Microcrystalline Cellulose, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Cellulose Gum, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol, Decylene Glycol, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Tocopherol.

Upozornění

Vyhněte se intenzivnímu polednímu slunci. Chraňte kojence a batolata před přímým slunečním zářením a používejte sluneční ochranu s vysokým slunečním faktorem (SPF vyšší než 25) a ochranný oděv. Dokonce ani opalovací krémy s vysokou úrovní sluneční ochrany neposkytují úplnou ochranu proti UV záření. I přes použití opalovacího krému nezůstávejte na slunci příliš dlouho. Každé spálení sluncem způsobuje trvalé poškození kůže a je třeba se mu vyhnout. Nadměrné opalování představuje vážné zdravotní riziko. Nechte opalovací krém úplně vsáknout. Vyvarujte se kontaktu s textiliemi - jsou možné trvalé skvrny. Vyhněte se kontaktu s očima
 

Výrobce

Distributor pro ČR:
ROSSMANN, spol. s r.o.,
Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4
 

EAN 04305615827711