Menu
11. 9. 2019

Zabalte se do měkkého díky novému věrnostnímu programu ROSSMANN

Drogerie ROSSMANN připravila pro své zákazníky nový věrnostní program od prémiové francouzské značky Naf Naf, díky kterému se budete v podzimním čase cítit jako v bavlnce. Stačí sbírat body za nákup a vybrat si ze speciální kolekce jemných osušek, ručníků a županů, jež získáte se slevou až 91 procent. Akce platí od 11. září až do 24. prosince 2019.
9. 9. 2019

ROSSMANN a Henkel opět navrací zeleň do měst. Letos vysadí 305 nových stromků

Již počtvrté proběhla oblíbená kampaň „Vraťte stromům korunu“, jež každoročně podporuje výsadbu vzrostlých stromů ve městech po celé České republice. Drogerie ROSSMANN již tradičně spojila síly se společností Henkel divizí Beauty Care ČR a dala možnost zákazníkům přispět k lepšímu životnímu prostředí v jejich okolí. Letos se česká města zazelenají díky 305 novým stromům.
19. 7. 2019

Nedostupnost produktu Sun Ozon dětská pěna na opalováni OF 50

Je nám líto, ale produkt, který byl vyhodnocen jako vítěz dTestu, pomalu mizí z prodejen a již nemusí být k dispozici. Zkuste ale vyzkoušet podobné produkty pro děti.
1. 7. 2019

Česká republika se již počtvrté zazelená stromy díky spolupráci společností ROSSMANN a Henkel

Drogerie ROSSMANN opět spojila síly se společností Henkel v projektu „Vraťte stromům korunu“. Nákupem vybraných výrobků zákazníci přispějí na výsadbu stromů v celé České republice. Akce na podporu životního prostředí poběží po dobu letních prázdnin, od 3. července až do 27. srpna 2019.
25. 6. 2019

ROSSMANN otevírá již druhou pobočku v Příbrami

Drogerie ROSSMANN otevírá pobočku v novém nákupním centru OC Fastmall v Příbrami. Zbrusu nová prodejna nabídne především moderní nákupní prostory a širokou nabídku sortimentu. Společnost letos slaví 25 let na českém trhu a prodejna v Příbrami je další z řady nových prodejen, jež ROSSMANN v tuzemsku otevírá. Až do neděle 30. června budou moci zákazníci využít speciální uvítací slevu ve výši 20 % na celý sortiment.
17. 6. 2019

ROSSMANN otevírá svou 25. pražskou pobočku v obchodním domě Máj

Zákazníci v Praze mohou navštívit novou prodejnu ROSSMANN, která se pro ně slavnostně otevírá 17. června v proslulém obchodním domě Máj (oficiálně MY Národní) na pražské Národní třídě. Pobočka je postavena dle zcela nového obchodního konceptu, který klade důraz na moderní nákupní prostory a také rozšířenou nabídku sortimentu. Drogerie ROSSMANN tento rok slaví 25 let na českém trhu a symbolicky tak otevírá 25. pobočku v Praze. Pro zákazníky je připravena sleva ve výši 20 % na celý sortiment, platná až do neděle 23. června.
13. 6. 2019

Výpadek produktu

6. 6. 2019

Stahujeme z prodeje

6. 6. 2019

Nová pobočka ROSSMANN v Rožnově pod Radhoštěm vítá první zákazníky

Drogerie ROSSMANN 6. června otevírá novou pobočku v OC Retail parku Fastmall v Rožnově pod Radhoštěm. Zbrusu nová prodejna nabízí především moderní nákupní prostory a širokou nabídku sortimentu. Až do neděle 9. června budou moci zákazníci využít speciální uvítací slevu ve výši 20 % na celý sortiment.