Menu
27. 2. 2019

Odměňte se novou kabelkou od Naomi Campbell s věrnostním programem ROSSMANN

Drogerie ROSSMANN slaví 25 let a u příležitosti oslav obdarovává své zákazníky. Spouští nový věrnostní program s kabelkami, které navrhla britská topmodelka Naomi Campbell. Stačí sbírat body za nákup a vybrat si z kolekce kabelek a kosmetických taštiček tu svou! Akce platí od 13. února až do 18. června 2019.
11. 2. 2019

Tržby koncernu ROSSMANN loni vzrostly o 5,1 % na 9,46 miliard eur

Uplynulý rok 2018 byl pro koncern ROSSMANN úspěšným. Meziroční obrat dosáhl rekordních 9,46 miliard euro, přičemž celkový nárůst tržeb činil 5,1 %. Tento rok plánuje německá drogistická síť investovat 215 milionů euro a otevřít 200 nových prodejen. V České republice slaví letos ROSSMANN 25 let existence na trhu a zároveň plánuje investovat 132 milionů korun do tuzemské sítě poboček.
5. 2. 2019

Marek Těthal je novým ředitelem prodeje ve společnosti ROSSMANN

Drogistická síť ROSSMANN má od 1. února 2019 nového ředitele prodeje. Stal se jím Marek Těthal, který do společnosti ROSSMANN přináší své bohaté zkušenosti z obchodu a provozu.  
30. 1. 2019

ROSSMANN zahájil nový rok řadou ocenění

Drogistická síť ROSSMANN získala na začátku letošního roku celou řadu ocenění. Pět prodejen napříč republikou bylo vyznamenáno v rámci soutěže Diamantová liga kvality 2018, nejúspěšnější byla pobočka v Českých Budějovicích. Další certifikáty pak společnost ROSSMANN obdržela od mezinárodní organizace GREEN BRANDS za své privátní značky Alterra a enerBIO.
18. 1. 2019

ROSSMANN v Mělníku představil novou tvář

Nový rok, nový interiér. Tímto heslem se řídí drogerie ROSSMANN v Mělníku, která  se pro své zákazníky nově otevřela 16. ledna. Nakupující nyní mohou vybírat své oblíbené výrobky v nově zmodernizovaných prostorech, změnou prošla i oblast vstupní zóny či způsob prezentace nabídky produktů. Další novinkou je pak rozšíření sortimentu,  přibyla zde řada výrobků luxusní péče o pleť a vlasy či výrobky zdravé výživy.