Menu

Ponožky na odstranění zrohovatělé kůže

Fusswohl
1 ks
99.90 Kč/ks
Popis

Pro krásně upravené a sametově hebké nohy a chodila. Složení s ureou a výtažky z medu zajištuje potřebnou péči o suchou nebo ztvrdlou kůži na chodidlech. Součástí je také kyselina mléčná, která zajistí, že se mrtvé kožní buňky snadno rozpustí. Textilní ponožky voní po osvěžujícím mentolu.

Balení obsahuje 1 pár ponožek velikost 36 – 43.

Složení

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Alcohol, Lactic Acid, Parfum, Urea, Honey Extract, Menthol, Xanthan Gum, Potassium Hydroxide, Phenoxyethanol, Linalool, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Eugenol

Upozornění

Nepoužívejte, pokud máte: tetování, trpíte cukrovkou, poraněnou nebo podrážděnou pokožku, bradavice, mykózu na pokožce nebo nehtech. Pokud během užívání pocítíte svědění, ihned ponožky sundejte a omyjte nohy.
Hrozí nebezpečí uklouznutí! Nechoďte s ponožkami. Pouze pro externí použití. Obsahuje alkálie. Vyvarujte se kontaktu s očima. Není vhodné pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Masku použijte pouze jednou měsíčně. Neodstraňujte rohovku násilně. Proces odstraňování může trvat až 14 dní. Ošetřené oblasti nohou mohou být citlivé. Během této doby není vhodné používat otevřené boty. Během těhotenství a kojení se napřed poraďte se svým lékařem. Zabraňte kontaktu výrobku s oděvy / textilií. Vyhněte se přímému slunečnímu světlu po dobu až jednoho týdne po použití. Neoholte / neepilujte nohy několik dní před použitím. Pouze na jedno použiti, spotřebujte ihned po otevření.

Výrobce

Distributor pro ČR: ROSSMANN, spol. s r.o., Na Pankráci 1683/127, 140 00 Praha 4, Česká republika

Vyrobeno
Čína
EAN 04305615668031